reklam
reklam

Sahil esnafı kahvaltıda bir araya geldi

reklam
17 Temmuz 2019 2.478 views 0
reklam

Cide’de sahil bölgesinde esnaflık yapan işletme sahipleri düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi.

Ali ve Bahar Özdemir’in işletmeciliğini yaptığı Oba Çadırının altında ki sahil kenarında gerçekleşen kahvaltı programına, Cide Belediye Başkanı Mehmet Eşref Mutlu, Belediye Meclis Üyeleri Yüksel Güçerdem, Ramazan Oral ve Ömer Yılmaz, sahil işletmelerinden ise, Arena Restoran, Rıhtım Restoran, Salapurya Restoran, Onur Cafe, 37.5 Cafe, Yakamoz Cafe, Yelken Cafe, ve Zirve Cafe işletmecileri katıldı.

Cide sahilde yer alan Oba Çadırının işletmecisi Bahar Özdemir kahvaltı programına katılan herkese teşekkür ederek, şunları söyledi: “Biz komşumuz olan Zirve Cafe’nin işletmecisi Emre Yaman bey ile iki işletme olarak beraber kahvaltı yapalım diye program yaptık. Daha sonra bunu tüm sahil esnafıyla birlikte yapalım diye karar aldık. Sahil kesiminde hizmet veren tüm işletmesi olan esnaflarımıza giderek davet ettik. Herkes kendi işletmesinden bir şeyler getirerek imece usulü bir kahvaltı yaptık. Gelen esnaf arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz. Gerçekten çok güzel bir ortam oluştu. Sorunlarımızı, isteklerimizi ve önerilerimizi kahvaltımıza katılan Belediye Başkanımıza anlatabildik ve Başkanımızın bizlere sunduğu önerilerini dinledik. Biz tüm esnaflar olarak birlik olursak Cide’mizi çok daha iyi tanıtır ve turizmde geliştirebiliriz. Bazı esnaflarımız vakitleri uymadıkları için katılmadılar ama bundan sonra yapacağımız bu tür etkinliklerimize katılmalarını bekliyoruz” dedi.

Sahil işletmecilerinin kahvaltı programına konuk olan Cide Belediye Başkanı Mehmet Eşref Mutlu “Sahil işletmecilerinin organize ettiği kahvaltı programına bizlerde eşlik ettik. Burada sahil esnafımızla bir araya gelmenin yanı sıra sezon değerlendirmesi yaptık. Neler yapabiliriz belediye ve işletmeler olarak birbirimize nasıl katkı sunabilirizi konuştuk. İlçemizin tanıtımı ve turizmi için, esnafımızın para kazanabilmesi ve halkımızın daha iyi hizmet alabilesi için fikir alışverişinde bulunduk. Ben buraya katılan tüm işletme yetkililerine teşekkür ederim. Bundan sonra 10 günde bir bu tür toplantıları yapacağız” diye konuştu.

reklam
BENZER KONULAR
reklam
reklam