reklam
reklam

GÜRFED’den anlamlı kampanya!

reklam
30 Temmuz 2019 1.531 views 0
reklam

Cide Güren bölgesi derneği olan GÜRFED, kitap kampanyası başlattı.

Yeni kurulmasına rağmen yaptığı etkinliklerle adından söz ettiren Güren Dernekler Federasyonu (GÜRFED), sosyal projeler kapsamın da yeni bir projeye daha start verdi. Cide’de imkanı olmayan öğrencilerin eğitim ve öğretimine katkı sunmak isteyen dernek üyeleri; ‘Bir kitap çok şeyi değiştirebilir’ sloganıyla, kitap toplama kampanyası başlattı.

Toplanan kitaplarla Cide’de ki halka açık kütüphaneye destek olmak istediklerini belirten Gürfed Başkanı Hayrettin Samur,

“Bizlerin asıl hedefi maddi imkânsızlıktan dolayı kitap alamayan öğrencilerimizin eğitim ve gelişimine katkı sunacak kitapları toplamak. Öğrencilerimiz için sınav kitapları, yardımcı ders kitapları, öğretmenlerimize kaynak, insanlarımızın bilgi ve becerilerine fayda sağlayacak tarih, roman, şiir, hikaye, edebiyat, resim sanatı gibi kitap ve yayınlarımızı Cide ilçesinde bulunan kütüphaneye bağışlama kararı aldık. Kampanyamıza üyelerimizden çok olumlu tepkiler alıyoruz. Sizlerde bu sosyal projeye destek olarak,  öğrencilerimizin gelişmesine, öğretmenlerimizin kaynağa ulaşmasına ve son dönemlerde en büyük kaybımız olan okuma alışkanlığını tekrar kazanmamıza yardımcı olmuş olacaksınız” dedi.

Hediye kitaplarınızı aşağıdaki telefonları arayarak bildirebilirsiniz.

Hayrettin Samur Tel. 0532 276 20 52 – Yıldıray Kurban Tel. 0532 334 66 24

reklam
BENZER KONULAR
reklam
reklam