reklam
reklam

Buse Çiçek Evi Açıldı

reklam
19 Ağustos 2019 3.087 views 0
reklam

Cide’de yeni bir işletme daha hizmet hayatına başladı. Cideli Ziraat Mühendisi Buse Gürkan tarafından Buse Çiçek Evi adıyla açılan işletme, ilçemizde bu konuda ki eksikliği giderecek.

Cide Kapalı Pazaryerindeki hizmet verecek olan işletmenin açılışı Belediye Başkanı Mehmet Eşref Mutlu tarafından yapıldı.

Cide Merkez Cami Vaizlerinden Mustafa Özsoy’un yaptığı dua ile açılan işletme için Başkan Mutlu, “İlçemize yeni kazandırılan işletmeyi kutluyorum. Allah bol kazançlar, hayırlı müşteriler versin. İlçemize ve işletme sahiplerine hayırlı olmasını diliyorum dedi.

“Terciği Cide Oldu”

Ziraat Mühendisliği Fakültesinden mezun olan ve Ziraat Mühendisi olan Buse Gürkan’ın terciği ise doğduğu topraklar oldu. Mezun olduktan sonra Cide’ye gelip yerleşen Gürkan, amacının çiçekçilik konusunda Cide’de kaliteyi yükselmek olduğunu ifade etti.

Buse Gürkan, “Ziraat mühendisiyim, aslen Cide’liyim İstanbul’dan buraya geldim. Cide’ye yenilik katmak için Çiçek Evi açtım. Umarım Cide’nin gelişimi için faydalı olacaktır işletmemiz, katılan herkese teşekkür ediyoruz. Cidelileri dükkanımıza davet ediyoruz” dedi.

reklam
BENZER KONULAR
reklam
reklam