Cide'de Meslek Eğitim Merkezi Ücretsiz Kurs Vermeye Devam Ediyor

Cide Çıraklık Eğitimi Merkezinde bayanlara yönelik açılan saç bakımı, yapımı ve tasarımı kursu, bu yılda hizmet vermeye devam ediyor.
Bu haber 2014-12-03 16:03:38 eklenmiş ve 516 kez görüntülenmiştir.

 Cide Çıraklık Eğitimi Merkezinde bayanlara yönelik açılan saç bakımı, yapımı ve tasarımı kursu, bu yılda hizmet vermeye devam ediyor.

 

  Cide Çıraklık Eğitimi Merkezinden yapılan açıklamada, Kurs haftanın 5 günü 13: 15 -17: 30 saatleri arasında yapılacak. Cide kadınlarının saç bakımı ve yapımı ile ilgili bilgi ve becerilerinin geliştirilmesi amaçlanan kursta aynı zamanda ev hanımlarına meslek öğretilecek.

 

  Kurs öğretmeni Mehtap Özel yaptığı açıklamada, "Amacımız Cide bayanlarının bilgi ve becerilerine yenilerini katmak, kadınların bu kursta teknik ve pratik anlamda kendilerini geliştirerek öğrenmelerini sağlamaktır. Cide'de bulunan gerek öğrenciler gerek evde oturup maddi açıdan kuaför ihtiyacını karşılayamayan bayanlar ücretsiz bu kurstan yararlanabileceklerdir. Başvurular devam etmektedir, başvuruda bulunmak isteyenlerin,Cide çıraklık eğitimi merkezine bizzat müracaat etmeleri gerekmektedir.”

 

Geçen yıl ilk olarak açılan kursun yoğun talep aldığını hatırlatan Özel, ilk mezunlarımızı verdik sertifikalarını aldılar. Kursumuzun bu yılda yoğun talep görmesini bekliyoruz dedi.

 

Mehmet SALMAN / İHA

ETİKETLER : MEHTAP ÖZEL CİDE CİDE HALK EĞİTİM MERKEZİ
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
cide
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
En iyi Cideli Tv Programı
Sarı Yazmalı Show - Mavi Karadeniz Tv
Cideli Emin Ver Coşkuyu - Mavi Karadeniz Tv
Ahmet Aykın Hasret Akşamları - Vizyon Türk Tv
Öz Hızar İnşaat Cide
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu