Demir'e Destek, Çığ Gibi Büyüyor!

TÜMKASDER: Murat Demir’in milletvekilliği aday adaylığını destekliyoruz. Hemşerimizin çabalarına omuz vermek bizim boyun borcumuzdur.
Bu haber 2014-12-03 18:26:17 eklenmiş ve 593 kez görüntülenmiştir.

TÜMKASDER: Murat Demir’in milletvekilliği aday adaylığını destekliyoruz.  Hemşerimizin çabalarına omuz vermek bizim boyun borcumuzdur.

Güven kepçe ve Makine Yönetim Kurulu Üyesi Murat Demir, Kastamonulu ve İstanbul’da faaliyet gösteren başarılı bir işadamı kimliğiyle dikkat çekiyor. Murat Demir, Kastamonu ilinden milletvekilliği aday adaylığını açıklayarak, önümüzdeki seçimler için önemli bir adım attı.

TÜMKASDER Genel Başkanı Murat Çalık, Murat Demir’in milletvekilliği aday adaylığını duyduklarından itibaren büyük mutluluk yaşadıklarını belirterek, “Kastamonu’muzun sosyal, siyasal, ekonomik gelişmesi, çok önemli yatırımların bölgemize kazandırılması ve ilimizin katma değerinin daha da yükseltilmesi, potansiyelimizin artırılması yönünde Murat Demir’in milletvekilliği aday adaylığını açıklamış olması gerçekten sevindiricidir. Bizler kendisini tanıyoruz, çalışmalarının niteliğini ve bölgemize sağlayacağı katkıları çok iyi tahmin edebiliyoruz. Öncelikle TÜMKASDER olarak Murat Demir’in en önemli destekçisi olduğumuzu ifade etmek istiyorum.

Kastamonu’muz, tarihe damga vuran, sosyal kimliği ve kültürel değerleriyle daha çok ilgiyi ve alakayı hak ediyor. Bu bağlamda, ilimizin güzelliklerini tüm boyutlarıyla ortaya çıkaracak, ilimizi hakkıyla tanıtacak, Ankara’da bizleri en yüksek temsil kabiliyetiyle temsil edip sesimiz, soluğumuz olacak Murat Demir gibi isimlere elbette çok ihtiyacımız vardır” dedi.

Murat Çalık, aday adaylık sürecinden sonra Murat Demir’i “Kastamonu milletvekili adayı” olarak da görmelerinin en büyük dileği olduğunu belirterek, “TÜMKASDER’in vizyonunu da mecliste ortaya koyacak Kastamonulu hemşerilerimizin çabalarına omuz vermek bizim boyun borcumuzdur” diye konuştu.

 

 

Kaynak; Cide Rehber

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
2019 seçimlerinde oyunuz kime?
AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SAADET PARTİSİ
DİĞER...
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu