Badminton İl Birinciliğine Cide Eğitim Kurumları Damgasını Vurdu

Yarışmalara katılan bütün okullar derece alırken Cide Yatılı Bölge Ortaokulu İl Birincisi Oldu.
Bu haber 2014-12-23 20:52:19 eklenmiş ve 1229 kez görüntülenmiştir.

Bu yıl Cide’den İl Gençlik Spor Müdürlüğünün düzenlediği okullar arası badminton turnuvasına Cide YBO,Anadolu İmam Hatip Lisesi, Birol Durası Anadolu Lisesi kız ve erkek takımları katıldı. Geçen hafta yapılan turnuvalar sonucunda okul takımlarımızın tümü dereceye girdi. Cide Yatılı Bölge Okulu erkek yıldızlar da il birincisi, Genç kızlarda Birol Durası Lisesi Kız takımı il ikincisi, erkek takımı il dördüncüsü, Cide Anadolu İmam Hatip Lisesi erkek takımı il üçüncüsü oldu. Bu sonuçlardan sonra Cide Yatılı Bölge Ortaokulu erkek badminton takımı İlimizi bölge müsabakalarında temsil edecek.


Daha önceki yıllarda da yine Yatılı Bölge Ortaokulu Badminton takımımız ilimizi bölge müsabakalarında temsil etmişti.

Sporcularımızı,Beden Eğitimi Öğretmenlerimizi ve Eğitim Kurumlarımızın Yönetici ve Öğretmenlerini başarılarından dolayı tebrik ederiz Bu yıl Cide’den İl Gençlik Spor Müdürlüğünün düzenlediği okullar arası badminton turnuvasına Cide YBO,Anadolu İmam Hatip Lisesi, Birol Durası Anadolu Lisesi kız ve erkek takımları katıldı. Geçen hafta yapılan turnuvalar sonucunda okul takımlarımızın tümü dereceye girdi. Cide Yatılı Bölge Okulu erkek yıldızlar da il birincisi, Genç kızlarda Birol Durası Lisesi Kız takımı il ikincisi, erkek takımı il dördüncüsü, Cide Anadolu İmam Hatip Lisesi erkek takımı il üçüncüsü oldu. Bu sonuçlardan sonra Cide Yatılı Bölge Ortaokulu erkek badminton takımı İlimizi bölge müsabakalarında temsil edecek.


Daha önceki yıllarda da yine Yatılı Bölge Ortaokulu Badminton takımımız ilimizi bölge müsabakalarında temsil etmişti.

Sporcularımızı,Beden Eğitimi Öğretmenlerimizi ve Eğitim Kurumlarımızın Yönetici ve Öğretmenlerini başarılarından dolayı tebrik ederiz  

 
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Spor haberleri
cide
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
En iyi Cideli Tv Programı
Sarı Yazmalı Show - Mavi Karadeniz Tv
Cideli Emin Ver Coşkuyu - Mavi Karadeniz Tv
Ahmet Aykın Hasret Akşamları - Vizyon Türk Tv
Öz Hızar İnşaat Cide
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu