Badmintonda başarılı öğrencileri Kaymakamımız ödüllendirdi

Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nün Kastamonu’da düzenlediği okullar arası badminton turnuvasında ödül alan öğrencileri Kaymakamımız Fatih DEMİR kabul etti.
Bu haber 2014-12-24 22:03:25 eklenmiş ve 4235 kez görüntülenmiştir.

Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nün Kastamonu’da düzenlediği okullar arası badminton turnuvasında ödül alan öğrencileri Kaymakamız Fatih DEMİR kabul etti. Geçen hafta içerisinde düzenlenen Badminton müsabakalarında Cide’de ki okullar 1.,2..,3.,4., elde etmişlerdi. Cide Yatılı Bölge Okulu erkek yıldızlar da il birincisi, Genç kızlarda Birol Durası Lisesi Kız takımı il ikincisi, erkek takımı il dördüncüsü, Cide İmam Hatip Lisesi erkek takımı il üçüncüsü oldu.

Yıldız erkeklerde birinci olan Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencileri ilimizi Samsun’da yapılacak müsabakalarda temsil edecek.

Kaymakamlık toplantı salonunda öğrencileri kabul eden Kaymakam Fatih DEMİR öğrencilere şunları söyledi”Başarılarınızdan dolayı sizleri ve öğretmenlerinizi tebrik ediyorum. Bu başarınızın dersinize de yansımasını bekliyorum”dedi. Ayrıca tüm öğrenciler ile tek tek ilgilendi. Öğrencilerin ders durumlarını sordu.

“Eğitimin hedefi bireylerin hayatında iz bırakmaktır”

Ziyarette bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürü Davut ÇALIŞKAN öğrencilere şunları söyledi; Eğitimin en önemli hedefi öğrencilerin hayatında iz bırakmaktır. Bu müsabakalar nedeni ile bir çok il ve ilçeye giderek dostluklar ve arkadaşlıklar ediniyorsunuz. İlimizde yapılan müsabakalarda gösterdiğiniz başarılardan dolayı sizleri tebrik ediyorum. Daha önce yine YBO ilimizde yapılan badminton müsabakalarında birincilik elde ederek, bölge yarışmalarında ilimizi temsil etmişti. Hiç kuşkusuz bu başarıda emeği geçen Müdür Yardımcısı ve Beden Eğitimi öğretmeni Galip Taha BOZTEPE’ye, Beden Eğitim öğretmenimiz Ali ŞAHİN´e ve diğer öğretmenlere de teşekkür ediyorum. “

Ayrıca öğrencilerimizin ziyaretinde ilçemiz başsavcısı ve hakimlerimiz de yer aldı. Onlar da öğrencilerimizi başarılarından dolayı tebrik ettiler.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
kaynak : http://cide.meb.gov.tr/www/badmintonda-basarili-ogrencileri-kaymakamimiz-odullendirdi/icerik/316
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Milli Eğitim Müdürlüğü haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
2019 seçimlerinde oyunuz kime?
AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SAADET PARTİSİ
DİĞER...
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu