Voleybolda Başarılı Öğrencileri Kaymakamımız Ödüllendirdi

Analig Bölge Müsabakalarında Bolu İlinde 1. olan öğrencileri Kaymakamımız Fatih DEMİR kabul etti.
Bu haber 2015-01-08 21:55:36 eklenmiş ve 853 kez görüntülenmiştir.

 

Şehit Necmi Yıldırım Ortaokulu Voleybol takımını Kaymakamımız Fatih DEMİR kabul etti. Yıldızlar dalında Kastamonu’da ikincilik elde eden Şehit Necmi Yıldırım Ortaokulu öğrencileri Bolu’da düzenlenen bölge müsabakalarında da birinci oldular. Geçen hafta içerisinde düzenlenen grup maçlarında önce Sinop’u daha sonra Amasya’yı mağlup eden takımımız 23 Ocak’ta oynanacak çeyrek final müsabakalarına katılmaya hak kazandı.

İlçe Kaymakamı Fatih DEMİR öğrenciler ile birebir ilgilenerek onlara büyünce ne olmak istediklerini sordu. Atatürk’ün ben sporcunun zeki ve ahlaklısını severim sözünü hatırlatan DEMİR, derslerinde de başarılı olmalarını istedi. “Göstermiş olduğunuz başarıdan dolayı sizleri tebrik ediyorum. İnşallah istediğiniz meslekleri yapma imkanı bulursunuz. Bu müsabakalar vesilesi ile yeni yerler görüyorsunuz. Bu bile sizin kişisel gelişiminiz için önemlidir. Sizleri, Beden eğitim öğretmeninizi, okul müdürünüzü tebrik ediyorum. Çeyrek final maçlarında başarılar diliyorum. Ben sizi zaten başarılı olarak görüyorum dedi…”

Voleybolcuların ziyaretinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Davut ÇALIŞKAN, Okul Müdürü Hüseyin TAŞKIN, Beden Eğitimi öğretmeni Harun KÜTÜKÇÜOĞLU hazır bulundu.

Ciderehber.com

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Spor haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
En iyi Cideli Tv Programı
Sarı Yazmalı Show - Mavi Karadeniz Tv
Cideli Emin Ver Coşkuyu - Mavi Karadeniz Tv
Ahmet Aykın Hasret Akşamları - Vizyon Türk Tv
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu