Yarım Asırdır Başkan!

Cide ilçesinde gerçekleşen 19. Ziraat Odası seçimlerinde sonuç değişmedi. 47 yıldır odanın başkanlığını yapan Kadir Göçmen tekrar göreve getirildi.
Bu haber 2015-02-10 20:43:38 eklenmiş ve 467 kez görüntülenmiştir.

 Cide ilçesinde gerçekleşen 19. Ziraat Odası seçimlerinde sonuç değişmedi.  47 yıldır  odanın başkanlığını yapan Kadir Göçmen tekrar göreve getirildi.

 

Cide Ziraat Odasının yapılan 19. genel kurulunda Kadir Göçmen,  tekrar güven tazeledi. Cide Memduh İmer toplantı salonunda gerçekleştirilen genel kurulda Kadir Göçmen ve Ahmet Salcı başkanlık için yarıştı. Seçimde oy verme işlemi saat 09:00’da başlayıp 17:00’de sona erdi. Gerçekleşen seçimde 81 delegeden 79’u oyunu kullanırken 2 üye seçimlere katılmadı. Yine 2 üyenin de oyu geçersiz sayılırken geri kalan 77 oydan 66’sını Kadir Göçmen, 11’ni ise Ahmet Salcı aldı. Sonuçların ardından Kadir Göçmen 4 yıllığına tekrar göreve seçildi

 

  İlçede1968 yılında hizmet vermeye başlayan Ziraat Odası Başkanlığının kurulduğu ilk yıldan itibaren başkanlığı yapan Kadir Göçmen şimdiye kadar hiç seçim kaybetmedi. Kadir Göçmen, geleneği yine bozmayarak delegelerin çoğunluk oyunu alarak dört yıl daha görevini sürdürecek.

 

  Kadir Göçmen seçim sonrası yaptığı konuşmasında, “Şimdiye kadardır görev yaptığı süre içerisinde odanın her yılı karla kapattığını, her zaman çiftçilerin yanında ve yararında bulunduklarını belirtti” Göçmen, katılım gösteren ve tekrar kendisini bu göreve layık gören delegelere teşekkür etti.

 

Mehmet SALMAN (İHA)

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
2019 seçimlerinde oyunuz kime?
AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SAADET PARTİSİ
DİĞER...
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu