Cide İlçesi ve Çevre Köyleri Derneğinden, Çalışkan'a Ziyaret

Cide İlçesi ve Çevre Köyleri Derneği yöneticileri, Cide İlçe Milli Eğitim Müdürü Davut Çalışkan'a nezaket ziyaretinde bulundu.
Bu haber 2015-02-26 21:52:01 eklenmiş ve 571 kez görüntülenmiştir.

Cide İlçesi ve Çevre Köyleri Derneği yöneticileri, Cide İlçe Milli Eğitim Müdürü Davut Çalışkan'a nezaket ziyaretinde bulundu.

 

Cide İlçesi ve Çevre Köyleri Derneği Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri İlçe Milli Eğitim Müdürü Davut ÇALIŞKAN’ı ziyaret ettiler. Cide Çok Programlı Lisesi mezunları için 29 Mayıs 2015 tarihinde yapılması planlanan pilav günü ile ilgili müracaatta bulundular. İlçe Milli Eğitim Müdürü Davut ÇALIŞKAN “ Dernek Başkanı Mehmet YILMAZ’a ÇPAL yaptığı yardımlardan dolayı teşekkür etti. 29 Mayıs tarihinde yapılacak etkinliğin okulumuzun kurumsal kimlik kazanması açısından önemli olduğunu ifade etti. Dernek Başkanı Mehmet YILMAZ ise pilav gününe Milli Eğitim Bakanımız, Cidemizin Dünürü Sayın Nabi AVCI’yı davet ettiklerini, okulun bahçesinde yapmayı planladıkları etkinliğe 3 bine yakın kişiyi davet edeceklerini söyledi.

 

Derneğin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaretine Dernek Başkanının yanı sıra Derneğin Kadın Kolları Başkanı Havva KILIÇ, Nuri KILIÇ ile Başkan Yardımcısı Sanem ÖZKÖK, Fethi DEMİR,Süleyman ŞAKAR katıldılar. Ziyaretin anısına Cide İlçesi ve Çevre Köyleri Derneği Atatürk amblemli saat hediye ettiler.

 

 

Kaynak; Cide Rehber

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Muzaffer Acar beye yanıt..
Admin 2015-03-07 10:56:42
Muzaffer Bey Cide Haberleri İçin Elimizden Geleni Yapmaktayız Bu Haber Bizim Haberimiz Değildir Alıntıdır Resimlerin Altında Belirtilmiştir.Haberde Yanlışlık Varsa Karalamaktan Öte Eksiklerin Giderilmesi Düzeltilmesi İçin Çaba Sarfetsek Çok Doğru Olur Saygılarımla..
Mobil
muzaffer acar 2015-03-07 01:52:32
Dernegimiz ile ilgili güzel bir haber yapmışsınız ama eksik biz ogün sadece milli eğitim müdürünü değil tüm mülki amirleri ziyaret ettik ayrıca resimde dernegimizin 2 donem önce görev yapmış başkan yardımcısı ender yılmaz ve başkanı muzaffer acar da var bence haber'i haber olsun diye değilde gerçekten haber olduğu için haber yapın
Toplam 2 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
2019 seçimlerinde oyunuz kime?
AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SAADET PARTİSİ
DİĞER...
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu
escort bayan