Sezgin Gülcan, Cide'yi Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi Kastamonu Milletvekili aday adayı Sezgin Gülcan, ilçe ziyaretlerini sürdürüyor.
Bu haber 2015-03-23 16:47:12 eklenmiş ve 535 kez görüntülenmiştir.

Cumhuriyet Halk Partisi Kastamonu Milletvekili aday adayı Sezgin Gülcan, ilçe ziyaretlerini sürdürüyor.

CHP Kastamonu Milletvekili aday adayı olan Sezgin Gülcan, ilçe ziyaretleri kapsamında Cide ilçesine ziyaret gerçekleştirdi. Cide Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı ve Atatürkçü Düşünce Derneğini ziyaret eden Gülcan, daha sonra esnaf ve kahvehane ziyaretlerinde bulunup vatandaşlarla sohbet etti.

7 Haziran seçimlerinin Türkiye’de olduğu kadar Kastamonu için de hayati anlamda bir dönüm noktası olduğunu belirten Sezgin Gülcan yaptığı açıklamada, "Birinci önceliğimiz ülkemiz içinde ve komşu ülkelerimizle dostluk ve barışı temin edecek politikalarla evrensel bir birlik ve bütünlük sağlamak olacaktır" dedi.

Gülcan, şimdiye kadar yaptığı ziyaretlerde çok sıcak diyaloglar yaşadığını, insanlar tarafından çok olumlu tepkileriyle karşılandığını ancak, Kastamonu’nun yatırımlarla geliştirilmesi gerektiğini ifade etti. Buna bağlı olarak da genç nüfus göçüne engel olunabileceğini belirten Sezgin Gülcan, "Büyük şehirlerdeki girişimci ve gelir seviyesi yeterli hemşehrilerimizin kuracakları fonlarla Kastamonu’nun her ilçesine doğal alt yapıya uygun işletmeler kurularak gençlerimizin istihdam edilmesi sağlanmalıdır. Kalkınmanın olmazsa olmaz şartı yatırım ve üretimdir" şeklinde konuştu.

Milletvekili aday adayı Sezgin Gülcan, yaptığı ziyaretlerin devam edeceğini, Kastamonu’nun her noktasına ulaşacaklarını belirtti.

 

Mehmet SALMAN (İHA)

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
cide
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
En iyi Cideli Tv Programı
Sarı Yazmalı Show - Mavi Karadeniz Tv
Cideli Emin Ver Coşkuyu - Mavi Karadeniz Tv
Ahmet Aykın Hasret Akşamları - Vizyon Türk Tv
Öz Hızar İnşaat Cide
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu