Devletin İtibarı Keş Dağlarında Karlar Altında Kaldı

Büyük Birlik Partisi Kastamonu İl Başkanı Mehmet Ali Aydar, "Büyük Birlik Partisi'nin (BBP) merhum Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun da arasında bulunduğu 6 kişinin ölümüyle sonuçlanan helikopter kazasının üzerinden tam 6 yıl geçti. Alperenlerin lideri Yazıcıoğlu'nu Rahmet-i Rahman'a kavuşmasının 6. yılında özlemle, hasretle ve saygı ile anıyoruz." dedi.
Bu haber 2015-03-24 15:20:04 eklenmiş ve 3833 kez görüntülenmiştir.

Büyük Birlik Partisi Kastamonu İl Başkanı  Mehmet Ali Aydar, "Büyük Birlik Partisi'nin (BBP) merhum Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun da arasında bulunduğu 6 kişinin ölümüyle sonuçlanan helikopter kazasının üzerinden tam 6 yıl geçti. Alperenlerin lideri Yazıcıoğlu'nu Rahmet-i Rahman'a kavuşmasının 6. yılında özlemle, hasretle ve saygı ile anıyoruz." dedi.

 
Mehmet Ali Aydar, yaptığı yazılı açıklamada, "6 yıl önce bugün planlı ve isteyerek hazırlanmış suikastla;  her evin acısını yüreğinde hissettiği, bizleri ve aziz milletimizi derinden üzen, kamuoyunda kaza olarak vuku bulan ama aziz milletimiz ve bizlerin nezdinde idari teknik suikast olarak tarihe geçen,; elim ve bir o kadar da vahim olayın üzerinden ne kadar zaman geçse de unutmayıp unutturmayacağımızı belirtmek istiyorum. Bizler, bu güzel 6 insana suikasti hazırlayanlardan günü geldiğinde hesap soracağı-mızın bilinmesini istiyoruz. Hukuk sürecinde gelinen noktada artık davanın önünün tıkandığını ve hukukun üstünlüğünü yitirmeye başladığını belirtmek istiyoruz. Açık ve net olarak söylüyoruz ki davanın kapatılmasına veya zaman aşımına uğratılmasına, delillerin karartılmasına asla müsaade etmeyeceğiz."

 

Mehmet SALMAN (İHA)

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
2019 seçimlerinde oyunuz kime?
AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SAADET PARTİSİ
DİĞER...
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu
escort bayan