Turizm Haftası Etkinlikleri başladı

Turizm Haftası Etkinlikleri başladı
Bu haber 2015-04-17 07:05:05 eklenmiş ve 143 kez görüntülenmiştir.

Turizm Haftası etkinlikleri 15/04/2015 günü Bayram Yusuf Aslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli toplantı salonunda yapılan programla başladı.

Program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının söylenmesinden sonra Okul Müdürü Suat YÜCEL´ in konuşmasıyla devam etti. Öğrencilerin şiirleirnin ardından Rıfat Ilgaz Meslek Yüksekokulu Öğretim görevlisi Sayın Cenk Murat KOÇOĞLU ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Davut ÇALIŞKAN Cide’de Turizm’in gelişmesi için neler yapılması gerektiği ile ilgili birer konuşma yaptılar.

39.Turizm haftası etkinlikleri açılış kokteyli ile devam etti. Öğrencilerin, usta öğretici ve öğretmenlerin hazırladığı birbirinden güzel soğuk mezeler misafirlere sunuldu. Katılanlara canlı müzik eşliğinde Türk kahvesi ikramı sunuldu. Hafta nedeni ile hazırlanan yaş pastayı ilçe Kaymakamı Fatih DEMİR kesti.

“Hafta boyunca diğer etkinlikler”

Turizm Haftası etkinlikleri hafta boyunca devam edecek. 16 Nisan tarihinde Rıfat Ilgaz Meslek Yüksekokulu ile ortak Çalıştay düzenlenecek. 17 Nisan’da Belediye alanında tanıtım standı kurulacak. 18 Nisan tarihinde ise sağlıklı yaşam yürüyüşü gibi etkinlikler düzenlenecek. Turizm Haftası etkinlikleri 22 Nisan tarihinde Mezuniyet programı ile sona erecek.

 

 

kaynak : http://cide.meb.gov.tr/www/turizm-haftasi-etkinlikleri-basladi/icerik/384

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Milli Eğitim Müdürlüğü haberleri
cide
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
En iyi Cideli Tv Programı
Sarı Yazmalı Show - Mavi Karadeniz Tv
Cideli Emin Ver Coşkuyu - Mavi Karadeniz Tv
Ahmet Aykın Hasret Akşamları - Vizyon Türk Tv
Öz Hızar İnşaat Cide
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu