Cide'de Eğitim Kurumları Sergisi Açıldı

Cide ilçemizde eğitim kurumları tarafından yılsonu sergisi açıldı.
Bu haber 2015-06-01 21:27:52 eklenmiş ve 205 kez görüntülenmiştir.

 

  İlçemizde hizmet veren okul ve kurumlar Belediye Meydanında yılsonu sergisi açtı. Öğretim yılı boyunca öğrencilerin ve kursiyerlerin çeşitli derslerde hazırladıkları ürünleri içeren serginin açılışı ilçe Kaymakamı Fatih Demir ve Belediye Başkanı Nejdet Demir tarafından gerçekleştirildi.

 

  Serginin açılış konuşmasını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Davut Çalışkan, ” Okullar yalnızca bilgilerin aktarıldığı dört duvardan oluşan binalar değildir. Öğrencilerimizin sosyal, sportif ve kültürel faaliyetlerin yapıldığı, becerilerin geliştirildiği, yeteneklerin tespit edildiği kurumlardır. Bu yıl içerisinde kurumlarımız birçok sosyal, sportif etkinlik gerçekleştirdi. Ben emeği geçen herkesi kutluyorum” dedi

 

  2014 - 2015 öğretim yılı içerisinde yapılan sportif faaliyetlerde dereceye giren öğrencilere kupa ve madalyaları verilerek ödüllendirildi. Ardından Cide Eğitim Kurumları Sergisinin kurdelesi Kaymakam Fatih Demir, Belediye Başkanı Nejdet Demir, Emniyet Amiri Engin Süngü, ilçe Milli Eğitim Müdürü Davut Çalışkan, ilçe Müftüsü Adem Yıldız ve ilçe Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü Adem Önal tarafından birlikte kesildi.

 

  Öğrenci ve kursiyerlerin derslerde yaptığı birbirinden özel eserler okul stantlarında vatandaşların büyük beğenisini kazandı.

 

 

 

Haber: Mehmet SALMAN

Fotoğraflar: Hakan KAPLAN

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
En iyi Cideli Tv Programı
Sarı Yazmalı Show - Mavi Karadeniz Tv
Cideli Emin Ver Coşkuyu - Mavi Karadeniz Tv
Ahmet Aykın Hasret Akşamları - Vizyon Türk Tv
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu