Benim Oyum Ersan Gökgöz'e

İstanbul 1. bölgeden bağımsız Milletvekili adayı olan Cide'li hemşehrimiz Ersan Gökgöz için gelin bu sefer ezberleri bozalım. İstanbul 1. bölgede yaşayan hemşehrilerimiz gelin destek verin, kazanan Cidemiz olsun!
Bu haber 2015-06-04 12:49:15 eklenmiş ve 279 kez görüntülenmiştir.

BENİM OYUM Bu Sefer Partilere Değil, Hemşerime! Kastamonu'nun Geri Kalmışlığına, 30-40 Yıldır Memleketimize Yeterli Hizmet Gelmemesine Tepki Olarak Yola Çıkan, İstanbul 1.BÖLGEDE 1.Sıradaki BAĞIMSIZ MİLLETVEKİLİ ADAYI ERSAN GÖKGÖZ 'e.

 

Kendisi Kastamonu CİDE'Lİ, KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ'NDE İŞLETME BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİKTEN SONRA SAKARYA ÜNİVERSİTESİNDE YÜKSEK LİSANS EĞİTİMİ ALAN HEMŞERİMİZE VERECEĞİMİZ OYLAR, KASTAMONU'NUN GÜCÜNÜ VE TEPKİSİNİ GÖSTERECEĞİ GİBİ, SEVDİĞİNİZ PARTİYE BİR SEFERLİK MOLA VERMEK PARTİNİZE GİDECEK ON MİLYONLARCA OY İÇİNDE PARTİNİZE EKSİK GİDECEK BİNLERCE OYUN HİÇ BİR ZARARI OLMAYACAKTIR. MECLİSTE BAĞIMSIZ BİR KASTAMONU'LU VEKİL GÖNDERMENİN GURURUNU YAŞAYACAĞIZ.

 

ANNESİNİN ECDADI KOÇLAR KÖYÜ (KÜPLÜCE) - BEDİ (ÇAMALTI), BABASININ ECDADI BAĞYURDU (ÖKSÜZLÜ) KÖYÜNDEN OLAN iÇİMİZDEN BİRİ BÖLGEMİZİN SORUNLARINI MECLİSTE DEFALARCA BIKMADAN USANMADAN, HAYKIRMAK İÇİN YOLA ÇIKTIĞINA ŞEREF SÖZÜ VEREN, AYRICA MECLİSTE DAR GELİRLİ VE ORTA GELİRLİ İNSANLARIN HAKKINI SAVUNMAYA AND İÇMİŞ BİR VEKİL OLDUĞUNU SÖYLEDİĞİ İÇİN, MECLİSE GİDERSE HER PARTİYE EŞİT MESAFEDE EĞRİYE EĞRİ, DOĞRU DOĞRUYA DOĞRU DİYECEK, HALKLA İLGİLENMEYEN SİYASETÇİLERE, KİMSEDEN KORKMADAN HESAP SORACAK VEKİL İSTİYORSANIZ, #SENDEN1'İ OLAN HEMŞERİNİZE OY VERİN.

 

BAĞIMSIZ ADAYLAR OY PUSULASININ , EN ALT BÖLÜMÜNDE , PARTİLERİN AŞAĞI KISMINDA 1.SIRADAKİ BAĞIMSIZ ADAY ERSAN GÖKGÖZ 'DÜR.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
En iyi Cideli Tv Programı
Sarı Yazmalı Show - Mavi Karadeniz Tv
Cideli Emin Ver Coşkuyu - Mavi Karadeniz Tv
Ahmet Aykın Hasret Akşamları - Vizyon Türk Tv
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu