CİDELİ HEMŞEHRİMİZDEN BÜYÜK BAŞARI

Ülke genelinde ve Kastamonu STK'larında önemli görevlerde bulunan ve bu görevlerini aktif şekilde sürdüren, Cide'nin sevilen İş-Adamı hemşehrimiz Kemal Turgut'a önemli bir görev daha verildi.
Bu haber 2018-01-04 21:02:43 eklenmiş ve 49 kez görüntülenmiştir.

İstanbul'da her yıl gerçekleştirilen mütevelli heyet seçimlerinde yer alan 2 STK temsilcisi için yapılan oylamada 2018 yılında görev alacak iki isim de Kastamonulu oldu. Kas-Kon Genel Başkan Yardımcısı Cideli hemşehrimiz Kemal Turgut ve Seydilerli dernek başkanlarından Yaşar Şen’in seçildiği heyette bir yıl aradan sonra yeniden Kastamonulular görev alacak. Geçen yıl yapılan seçimlerde Samsun STK’ları üye çıkarmayı başarmıştı. 2016 yılında Hamza Baş ve Yılmaz Asil’in görev yaptığı İl Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı mütevelli heyetinde önümüzdeki yıl da Kastamonulu hemşehrilerimiz görev yapacak.

Göreve seçilmeleri nedeniyle Kemal Turgut ve Yaşar Şen çalışmaya destek veren dernek ve oluşumlara teşekkür ederek, "İstanbul'da faaliyet gösteren tüm STK'lar için Kastamonu insanının mertliğiyle" görev yapacaklarını belirttiler.

Aslen Cide Beşevler Köyü Nüfusuna kayıtlı olan Kemal Turgut'a ve Seydilerli hemşehrimiz Yaşar Şen'e bu önemli görevlerinde başarılar diliyoruz.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
cide
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
En iyi Cideli Tv Programı
Sarı Yazmalı Show - Mavi Karadeniz Tv
Cideli Emin Ver Coşkuyu - Mavi Karadeniz Tv
Ahmet Aykın Hasret Akşamları - Vizyon Türk Tv
Öz Hızar İnşaat Cide
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu