Hedefimde Cide’ye otel kazandırmak var


Bu haber 2018-01-06 19:11:31 eklenmiş ve 303 kez görüntülenmiştir.

İstanbul’da 1971 yılında Cideli kaptan babanın oğlu olarak dünyaya gelen Kumluca Mahallesinden Tamer Köseoğlu’nun 4 yıl özel gemi kaptanlığı yaptıktan sonra kurduğu DenDen Denizcilik, 2005 yılında 1 VIP motor yatı ile girdiği sektörde filosunu 9’a çıkardı.  İstanbul'un en seçkin otellerine, önde gelen seyahat acentalarına ve şirketlerine hizmet veren firma geçtiğimiz 2 yılda Türkiye’nin en iyi taşımacılık ödülünü aldı.35 Kişiyi istihdam ediyor.

Tamer Köseoğlu, İstamonucom gazetesinden Hüseyin Karadeniz’e verdiği röportajda hedefinin Cide’ye bir otel kazandırmak olduğunu belirterek şunları ifade etti “Çocukluğumun geçtiği Cide benim için çok şey ifade ediyor. Ortaokulu orada okudum, Cidespor’da yıllarca futbol oynadım; 2 tane gol krallığı kupam bile var.  Kastamonu genelinde ilk defa gol krallığı kupası aldım. Bazen kendime ait olan teknemle bile Cide’ye gidiyorum.  Hedeflerim arasında 3 yıl içerisinde Cide’ye bir otel yapmak var. Bu tür işlere girilirlerken kar amacı güdülür. Ancak kar ve zarar var mı diye bakarsak bu işler olmaz. Cide’nin acilen bir otele ihtiyacı var. Hayat hızla akıp gidiyor, ben Cideli olduğum için orada bir eserimiz kalsın istiyorum.  Mevcutta bir arazimiz var, tüm resmi kurumlardan onayı aldık, belediyede de projelerimiz hazır. İnşallah güzel bir otel yapacağız.”

Tamer Köseoğlu ve Denden Denizcilik A.Ş.

“İstanbul’da 1971 yılında doğan Tamer Köseoğlu, Gülcan Köseoğlu ile evli olup,  Berat Berkay (17) ve Eray Eğmen (11) adında 2 erkek çocuğu babasıdır. 2005 yılında kurduğu  ve bugün VIP sınıfında 9 motor yatına sahip  Denden Denizcilik A.Ş., ACE OF M.İ.C.E. 2016 Yılın En İyi Etkinlik Teknesi ve 2015 Yılı En İyi Deniz Taşıma Firması ödülünü alarak sektördeki kalitesini ispatladı.”

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
2019 seçimlerinde oyunuz kime?
AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SAADET PARTİSİ
DİĞER...
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu