Demir'den '10 Ocak Dünya Gazeteciler Günü Mesajı'

AK Parti Kastamonu Milletvekili Murat Demir, 10 Ocak Dünya Gazeteciler Günü dolayısı ile mesaj yayınladı.
Bu haber 2018-01-09 17:37:38 eklenmiş ve 533 kez görüntülenmiştir.
www.cide.gen.tr - AK Parti Kastamonu Milletvekili Murat Demir, 10 Ocak Dünya Gazeteciler Günü dolayısı ile mesaj yayınladı.
 
 
Murat Demir gazeteciler için yayınladığı mesajında şu sözlere yer verdi: "İnsanlara haber ve bilgi akışı sağlama gibi çok yönlü bir misyonu yerine getirmek için her şartta görevleri peşinde koşan gazetecilerimiz düzenli bir mesaisi olmadan, halkı bilinçlendirmek için mücadele etmekte, çok güç şartlarda zaman zaman hayatlarını dahi riske atarak, habere ulaşmak ve topladığı haberleri en doğru, tarafsız ve en hızlı şekilde halka ulaştırmak için büyük gayret sarf etmektedirler. Gazetecilik mesleği, özellikle çok büyük fedakârlıklar isteyen ve zor şartlarda yapılan önemli bir meslektir. Kamuoyunu aydınlatmak için günün her saatinde haber peşinde koşan gazetecilerimiz zor şartlarda ve sorumluluk duygusu içinde toplumumuzu bir taraftan gelişen olaylar karşısında aydınlatırken bir taraftan da halkımızın talep ve beklentilerini yansıtarak önemli bir kamu görevini yerine getirmektedirler. 

Bu duygu ve düşüncelerle; zor şartlar altında mesleğini icra eden, tarafsız, güvenilir, basın etiği çerçevesinde objektif olarak toplumsal görevlerini yerine getirmeye çalışan,  basın çalışanlarımızın 10  Ocak   Çalışan   Gazeteciler   Gününü en   içten   dileklerimle     kutluyor, aileleriyle birlikte daha nice mutlu, sağlıklı ve başarılı yıllar diliyorum."
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
2019 seçimlerinde oyunuz kime?
AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SAADET PARTİSİ
DİĞER...
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu
escort bayan