Çamaltı Derneği yeni başkanını seçti!

Cide Çamaltı Köyü Derneğinde gerçekleştirilen olağan kongrede Muammer Kızıl, derneğin yeni başkanı oldu.
Bu haber 2018-01-29 00:24:16 eklenmiş ve 2022 kez görüntülenmiştir.


Mehmet Salman

www.cide.gen.tr - İstanbul Balat'ta gerçekleştirilen Çamaltı ve Çevre Köyleri Kalkınma ve Dayanışma Derneğinin olağan kongresine tek liste halinde giren Muammer Kızıl, derneğin iki yıllık yeni başkanı seçildi. 

 

Üç dönem, altı yıl boyunca derneğin başkanlığını yapan İshak Yılmaz, görevi Muammer Kızıl'a devredip kendisine başarılar diledi.

 

Derneğin yeni başkanı olarak  seçilen Muammer Kızıl'da birlik ve beraberlik mesajı vererek, görev süresi içerisinde yönetimiyle birlikte Çamaltı Köyü için yoğun mesai harcayacaklarını kaydetti.

 

Muammer Kızıl; “Öncelikle altı yıl boyunca derneğimizin başkanlığını yapan ve köyümüz için çaba veren İshak Yılmaz ve yönetimine çalışmalarından dolayı teşekkür ederim. Ben ve yönetimim, bize verilen bu görevi en iyi şekilde yapıp derneğimizi daha iyi noktalara getirmek için çalışacağız. Bugün gerçekleşen ve birlik-beraberliğin sağlandığı kongremize katılan tüm üyelerimize, aramızda bulunan değerli STK temsilcilerine, değerli muhtarlarımıza ve tüm misafirlerimize, katılımları için teşekkür ediyorum” dedi.

 

Gerçekleştirilen Çamaltı Köyü olağan kongresine, Cide Federasyonu Genel Sekreteri Mehmet Yılmaz, Çataloluk Derneği Başkanı İbrahim Sargın, Yalçın Köy Derneği Başkanı Ali Konuk, Soğucak Dernek Başkanı Mevlüt Bat, Tuzla Aydınlı Mahallesi Muhtarı Nevzat Özsoy, Çamaltı Köyü Muhtarı Ahmet Yıldırım ve dernek üyeleri katıldı.


www.cide.gen.tr ailesi olarak; Çamaltı Köyü Derneğinin yeni başkanı olan Muammer Kızıl ve yönetimine görevlerinde başarılar diliyoruz.

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
2019 seçimlerinde oyunuz kime?
AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SAADET PARTİSİ
DİĞER...
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu