Şenol Makina


Bu haber 2018-01-30 16:00:26 eklenmiş ve 537 kez görüntülenmiştir.

Kastamonulu değerlerimizi tanıtmaya devam ediyoruz.

 

ŞENOL MAKİNA Çelik Halat ve Yük Kaldırma Ekipmanları olarak, 1974 yılında Perşembe Pazar’ında Turan Şenol tarafından kuruldu. Halit ve Tuncay Şenol yönetimiyle günden güne büyüyerek ülkenin önemli firmaları arasına girmeyi başaran ŞENOL MAKİNA’nın serüveni Tuzla’da devam ediyor.

 

40 yılı aşkın süredir ülke ekonomisine nitelikli imalatları ve ar-ge projeleri ile katkı sunmaya devam ediyor. ŞENOL MAKİNA’nın Tuzla’da ki fabrikasında profesyonel ekibi ve son sistem teknolojiyle donatılmış makinalarıyla, YÜK KALDIRMA ve TAŞIMA ÜRÜNLERİ, ÇELİK HALAT VE ZİNCİR BAĞLANTI ELEMANLARI, HİDROLİK EKİPMAN VE NAKİNALAR, MEBRAN GERGİ SİSTEMLERİ, ÇELİK SAPANLAR, ÇELİK HALAT BASKI PRESLERİ ve HALATLI VİNÇ ELEMANLARI üretiliyor. 1974’yılından günümüze kadar gelen süreçte, her şart ve koşulda ayakta durmayı başaran firma, ülke ekonomisine büyüyerek katkı sunmaya devam ediyor. Ülkemizi dışa bağımlı ürünlerden kurtardığı gibi, Avrupa ve Ortadoğu’ya ihracatlarıyla da Türkiye’nin yüz akı oluyor.

 

“ŞENOL MAKİNA Türkiye’de birçok önemli projenin parçası olmaktan gurur duyuyor”

 

Boğaz köprülerinin bakım ve onarımlarında, Yavuz Sultan Selim Köprüsünün yapımında, Osman Gazi Köprüsünün yapımında, Bursaspor Timsah Arena Stadyumunda, Mersin Arena Stadyumunda,  Hava Alanlarında, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti temiz su temin projesinde ve Türkiye’nin her bölgesinde ŞENOL MAKİNA imzası bulunuyor.

 

 

Aslen Cide Soğuksu bölgemizden olan Şenol ailesine, başarılarının devamını diliyoruz.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
2019 seçimlerinde oyunuz kime?
AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SAADET PARTİSİ
DİĞER...
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu