Olaylı maça, ilk karar çıktı!

Hafta sonu Araç Belediyespor ile Cide Belediyespor arasında oynanan Kastamonu Amatör Küme maçında olaylar çıkmış, konu yargıya taşınmıştı.
Bu haber 2018-02-05 22:41:36 eklenmiş ve 1714 kez görüntülenmiştir.

 

 

www.cide.gen.tr -  Hafta sonu Araç Belediyespor ile Cide Belediyespor arasında oynanan Kastamonu Amatör Küme maçında olaylar çıkmış, konu yargıya taşınmıştı. 

 

Kastamonu Amatör Kulüpleri Federasyonu tertip komisyonu tarafından olaylı maç sonrası ilk karar çıktı. Komisyonun verdiği karara göre, Araç Belediyespor'dan 6 futbolcu ve teknik direktörü Cide Belediyespor ekibine saldırı ve küfür eylemlerini gerçekleştirdikleri için ceza kuruluna sevk edildi.

 

Kastamonu Amatör Kulüpleri Federasyonu tertip komisyonunun bugün Araç Belediyespor, Cide Belediyespor maçı ile aldığı karar şöyle;

 

  "03.02.2018 tarihinde Araç’da oynanan Araç Bld.Spor – Cide Bld.Spor  müsabakasının raporları incelendi. Araç Belediye Spor Kulübü Antrenörü 25997 lisan numaralı Turhan Özşahin, müsabakanın 90.dakikasında rakip takım sporcusuna küfür ettiğinden, adı gecen antrenörün tedbirli olarak ceza kuruluna sevkine. Araç Belediye Spor Kulübü sporcularından 10 forma ve 3012100 lisans numaralı Kemal Durna, ikinci ihtardan oyundan ihraç edilmiştir. Araç Belediye Spor kulübü sporcularından  6 forma ve 799751 lisans numaralı Sercan hükmen, müsabaka sonunda  hakemlerin üzerine yürüyerek küfür ve hakaret ettiği raporlardan anlaşıldığından, adı geçen sporcunun tedbirli olarak ceza kuruluna sevkine.   Araç Belediye Spor Kulübü sporcularından  4 forma ve 815749 lisans numaralı Yusufcan Özdemir, müsabaka sonrasında rakip takım yönetici ve antrenörüne küfür ve hakaret etiği raporlardan anlaşıldığından, adı geçen sporcunun tedbirli olarak ceza kuruluna sevkine. Araç Belediye Spor Kulübü sporcularından 3 forma ve 825513 lisans numaralı Ümit Hediye, müsabaka sonrasında rakip takım sporcu ve teknik heyetine  küfür ve hakaret ettiği raporlardan anlaşıldığından, adı geçen sporcunun tedbirli olarak ceza kuruluna sevkine. Araç Belediye Spor Kulübü sporcularından 11 forma ve 806028 lisans numaralı Berat Gökçeoğlu, müsabaka sonrasında rakip oyuncu ve teknik heyetine küfür ve hakaret  etiği raporlardan anlaşıldığından, adı geçen sporcunun tedbirli olarak ceza kuruluna sevkine.  Araç Belediye Spor Kulübü sporcularından 7 forma ve 818031 lisans numaralı Hakan Türe, müsabaka sonrasında rakip oyuncu ve teknik heyetine küfür ve hakaret  etiği raporlardan anlaşıldığından, adı geçen sporcunun tedbirli olarak ceza kuruluna sevkine. Müsabakanın Araç Bld.Spor  1 – Cide Bld.Spor 1 olarak tesciline. Her iki takımada 1’er puan verilmesine karar verilmiştir."

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
2019 seçimlerinde oyunuz kime?
AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SAADET PARTİSİ
DİĞER...
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu