Milletvekili Demir müjdeledi 'Kastamonu geneli eksik hekim atamaları yapılıyor'

AK Parti Kastamonu Milletvekili Murat Demir, İl ve İlçe hastanelerinde ki doktor eksikleri için müjde verdi.
Bu haber 2018-02-19 21:53:52 eklenmiş ve 1256 kez görüntülenmiştir.

 

Mehmet Salman

www.cide.gen.tr - AK Parti Kastamonu Milletvekili Murat Demir, İl ve İlçe hastanelerinde ki doktor eksikleri için müjde verdi.

 

Özellikle ilçelerdeki eksik olan branş doktorları için büyük mücadele veren Demir, yaptığı açıklamasında, 'eksik olan branşlar için atama yapılacağını' belirtti.

 

Özellikle Cide ilçesinde ki eksikliği fazlaca hissedilen “Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanın” atamasının gerçekleştirildiği duyuran Milletvekili Demir, "Kastamonu merkez olmak üzere tüm ilçelerdeki eksikleri gidermek için yoğun bir mesai harcadıklarını" ifade etti.

 

Milletvekili Demir yaptığı açıklamasında şu sözlere yer verdi: “Gerek İl hastanemize gerek ise İlçe hastanelerimize doktor taleplerimiz devam ediyor. Geçen hafta Sayın  Bakanımızdan özellikle rica ettim. Daha sonra Sayın Genel Müdür ve Müsteşar beyle konuştum. Nüfus olarak bakılmaması, mesafe Kastamonu'ya en uzun mesafe olarak değerlendirilmesini özellikle istedim. Bu talebimizin olumlu sonuçlandırılması adına, başta Sayın Bakanımız Ahmet Demircan ve Müsteşar beye Sayın Genel Müdüre İl Müdürümüze sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. İlimizde ki eksik olan tüm sağlık personeli için yoğun bir mesai içindeyiz.”

 

Kastamonu geneli olarak eksik olan noktalara hizmet getirmek çaba sarf eden tüm yetkililere, sitemiz olarak teşekkür ediyoruz.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
2019 seçimlerinde oyunuz kime?
AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SAADET PARTİSİ
DİĞER...
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu