Devr-i Alem Kastamonu’da

Eğitim sektöründe 20 yılı aşan profesyonel deneyimini Eduprofill Investments çatısı altında birleştiren Eduprofill Investments Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Eyüpoğlu, Devr-i Alem Kolejleri markasıyla Kastamonu’ya da kampüs açıyor.
Bu haber 2018-02-21 21:04:05 eklenmiş ve 805 kez görüntülenmiştir.

 

Eğitim sektöründe 20 yılı aşan profesyonel deneyimini Eduprofill Investments çatısı altında birleştiren Eduprofill Investments Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Eyüpoğlu, Devr-i Alem Kolejleri markasıyla Kastamonu’ya da kampüs açıyor.

 

2017 yılında aktif hale gelen EduProfill Investments, bünyesindeki 5 kampüse sahip Devr-i Alem Kolejleri ve 4 kampüsle eğitim hizmeti veren Form Kolejleri ile büyümesini sürdürüyor. Bünyesinde 4 bine yakın öğrenci ve 500 eğitmen kadrosunun yanı sıra Kâğıthane’de Devri Alem, Sultangazi ve İzmir’de Form Kolejleri olarak faaliyetlerini devam ettirmekte olan EduProfill, Devrekanili hemşerimiz Sezai Eyüpoğlu’nun yönetiminde yeni yatırımını da Kastamonu olarak belirledi.

 

Eğitime 5 milyon dolarlık yatırım

 

Toplam 5 milyon dolarlık yatırımla toplam 9 eğitim kampüsünde modern ve bilimsel eğitim teknikleriyle, geleneksel eğitim anlayışına karşın fütüristtik bir sistem benimseyen kurumlarda ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde eğitimler veriliyor. Sezai Eyüpoğlu, memleketine yaptığı eğitim yatırımıyla ilgili şu bilgileri paylaştı: “Eğitim, kalkınmanın lokomotifidir. Hayatını eğitime adamış biri olarak memleketimde de eğitim kalitesini artırmaya kararlıyım. Kolejlerimizde öğrenim süreci boyunca her öğrencinin bilişsel, akademik, psikolojik ve sosyal gelişimleri, yabancı dil programları ile ilgili uzmanlarımız, dijital eğitim teknolojileri ile donatılmış sınıflarımız, öğrencilerin becerilerini geliştirebilecekleri sağlıklı ve güvenli sosyal alanları olan eğitim kampüsleri sunuyoruz. Hedefimiz, eğitim ekosistemi içerisindeki her bir kişinin bir projesinin olması, hayata dokunması, ülkesinin ve dünyanın yarınlarını dönüştürecek çocuklar yetiştirmek. Kısacası, Devr-i Alem Kolejleri olarak geleceğin eğitim anlayışını Kastamonu’ya yani memleketime taşıyoruz.”

 

Kastamonu da Devr-i Alem ile tanışacak

 

Devr-i Alem Kolejleri 2018-2019 eğitim öğretim dönemi itibariyle Kastamonu’da anasınıfı, ilk, orta öğretim ve lise branşlarında eğitim vermeye başlayacak. Kastamonu’da hizmete girecek kampüs ile ilgili olarak Eduprofill Yönetim Kurulu Başkanı Eyüpoğlu, 25 Şubat Cumartesi günü Kastamonu Grand Moni Davet Salonunda basın toplantısı ve kokteyl düzenleyecek.

 

2017-18 eğitim döneminde İstanbul Kağıthane’de 14 bin metrekarelik kampüsünde eğitime başlayan Devr-i Alem Eğitim Kolejleri, gelecek eğitim ve öğretim yılında Halkalı, Kurtköy, Başakşehir ve Kastamonu kampüsleriyle faaliyetlerini sürdürecek.

 

İstamonu Gazetesi

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
2019 seçimlerinde oyunuz kime?
AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SAADET PARTİSİ
DİĞER...
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu