Halis İşler güven tazeledi

Tek liste ile gidilen seçimde, Otomobilciler Odası Başkanı Halis İşler, güven tazeledi.
Bu haber 2018-02-24 18:07:20 eklenmiş ve 923 kez görüntülenmiştir.

Cide Şoförler ve Otomobilciler 8. Olağan Genel Kurulu’nda, yeniden aday olan Başkan Halis İşler, genel kuruldaki seçimde güven tazeledi.

 

Cide otomobilciler ve Şoförler odası başkanlığı seçimi bugün Tuğtepesindeki Belediye tesislerinde saat 10:00’da yapıldı.

 

“Halis İşler, Korsan Sorunu Esnafımızın Kanayan Yarasıdır”

 

Kongreye Başkan Halis İşler, kongrenin açılış konuşmasında 4 yıl boyunca yaptığı çalışmaları kısaca anlattı. “Üyelerimizden 5 yıllığı dolan  belgesinin takibini yaptık.SRC alacak üyelerimize yardımcı olduk. Milli Eğitim Müdürlüğümüzün taşımalı öğrenci servis ihalesine girecek üyelerimizin iş ve işlemlerini takip ettik. Esnafımızın sorunlarını üst birimlere bildirdik. Her konuda yine üst birimlerden gelen talimatları, sizlere sms yolu ile gönderdik. Emniyet ve Jandarma ile birlikte korsan ile birlikte mücadelemiz her daim devam edecektir. Korsan sorunu esnafımızın kanayan yarasıdır. Bu nedenle kolluk kuvvetleri ile esnafın sorununun çözümü için toplantılar yaptık. Birlik be beraberliğimiz sağlamak için geçen dönemde üyelerimize iftar yemeği verdik.

 

Başkan Halis İşler Konuşmasının sonunda Belediye Başkanı Nejdet Demir, Esnaf Odası Başkanı Dursun Ergin, Kastamonu Otomobilciler ve Şoförler odası başkanı Mehmet Tiryakioğluna teşekkür etti.

 

Divan Başkanlığına Kastamonu Esnaf Odası Başkanı Dursun Ergin seçildi. Ardından Saygı Durşu ve İstiklal Marşı ile başlayan 8.olağan kongrede 2014 yılından beri yapılan faaliyetler ile ilgili genel kurula bilgi verildi. Yönetim kurulunun yaptığı çalışmalar ibra edilirken Denetim Kurulu raporu okundu. İbra edildi.

 

Cide Otomobilciler ve Şoförler Odasına katkılarından dolayı Belediye Başkanı Nejdet Demir’e, Başkan Halis İşler plaket verdi. Bu arada Cide Otomobilciler ve şoförler odasının en eski üyesi olan İsmet Yılmaz’a, Oda’ın eski başkanı Erol Çelebi tarafından teşekkür plaketi verildi.

 

Dilek ve temenniler bölümünde söz alan Belediye Başkanı Nejdet Demir, şoförlerin her türlü sorunun çözümünde yanlarında olduğunu belirterek seçimlerin ilçe için hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

Yeniden aday olan Halis İşler’in listesinde asıl listede Rafet Özcan, Erkan Yıldız, Hüseyin Baş, Recep Murat Işık,Mithat Ülker, Mustafa Aytan Denetim kurulun asıl listede ise Ahmet Gençtürk, Ferhat Yalman ve Cemal Öztürk yer aldı.

 

Cide Otomobilciler ve Şoförler Odasının 8. Olağan kongresine, Belediye Başkanı Nejdet Demir, Kastamonu Esnaf ve Sanaatkarlar Odası Başkanı Dursun Ergin, AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Ergün, MHP İlçe Başkanı Şaban Yıldırım, İYİ Parti İlçe Başkanı Mustafa Çetinkaya, İl Encümen Üyesi İmran Ata, İlçe Milli Eğitim Müdürü Davut Çalışkan, İlçe Müftüsü Ahmet Kocakoç katıldılar.

Cide Rehber

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
2019 seçimlerinde oyunuz kime?
AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SAADET PARTİSİ
DİĞER...
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu