Milletvekili Demir, “Birileri konuşur biz iş yaparız!”

AK Parti Kastamonu Milletvekili Murat Demir, Cide'ye ve diğer ilçelere yapılacak hastaneler hakkında açıklamada bulundu.
Bu haber 2018-02-26 21:59:56 eklenmiş ve 5089 kez görüntülenmiştir.

 

www.cide.gen.tr - AK Parti Kastamonu Milletvekili Murat Demir, Cide'ye ve diğer ilçelere yapılacak hastaneler hakkında açıklamada bulundu.

 

Sağlık yatırımlarımız devam ediyor diyen Demir, “Cide Devlet Hastanesi 25 yataklı olarak yatırıma alınmış ve proje çalışmaları bu şekli ile başlamıştır. Şubat ayı içerisinde yaptığımız görüşmeler ve istişareler en son, Sayın Sağlık Bakanımız Ahmet Demircan'a ilettim ve hastanemizin yatak sayısının az olduğunu bu sayının 35 yatak olarak revize edilmesini rica ettik. Bu girişimlerimiz sonuç verdi. Cide Devlet Hastanesinin yatak sayısı 35 olarak onaylandı ve proje çalışmaları bu doğrultuda tekrar başladı” dedi.

 

Kastamonu genelindeki diğer ilçe hastaneleriyle ilgili açıklamalarını sürdüren Milletvekili Murat Demir, “Abana-Bozkurt ortasına her iki ilçenin daha iyi sağlık hizmeti alması hususunda yeni yapılacak hastaneyi 35 yataklı olarak bakanlığımıza yaptığımız teklif uygun görüldü ve yatırım programına alındı. Aynı zamanda Abana ilçemize 5 yataklı  acil sağlık hizmet binamız yatırıma alınmıştır.

Ve yine Doğanyurt-Çatalzeytin ve Küre Devlet Hastanelerimizde yatırım programına alınmış, Küre Devlet Hastanesi projesi ihale aşamasına gelmiştir. 

Bu yatırımların ilimize kazandırılmasında emeği geçen Sayın Cumhurbaşkanımız, Sayın Başbakanımız ve Sayın Sağlık Bakanımız, Genel Müdürlerimiz, İl Sağlık Müdürümüze teşekkür ediyorum. Birileri konuşur biz iş yaparız!.”

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
2019 seçimlerinde oyunuz kime?
AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SAADET PARTİSİ
DİĞER...
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu
escort bayan