Merhum Erbakan, vefatının 7. yılında anılıyor


Bu haber 2018-02-27 20:08:15 eklenmiş ve 1476 kez görüntülenmiştir.

 

Vefatının 7.senei münasebeti ile Erbakan Vakfı İstanbul İl Başkanlığının 3 Mart 2018 Saat 19.30 da Ataköy Sinan Erdem Spor Salonunda yapacağı “Konuştuğunu Yapan Erbakan” konulu anma ve anlama programı öncesi basın ve STK başkanlarının katıldığı tanıtım yemeği Topkapı Merkür otelde yapıldı.

 

Tanıtım toplantısının açılış konuşmasından önce Merhum 54.Hükümetin Başbakanı Prof.Dr.Necmettin Erbakan’ın siyasi mücadelesi ile alakalı tanıtım filmi izlendi. Daha sonra açılış konuşmasını Erbakan Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Zafer Emanetoğlu yaptı. Emanetoğlu yaptığı konuşma ile özet bir şekilde Erbakan Hocan’ın imar varsa imkân’ da vardır felsefesi ile harekete den ve yorulmayan bir lider olduğunu ifade etti.

 

 

“Eski Liderlerden sadece Necmettin Erbakan bu kadar güçlü anılıyor”

 

Erbakan Vakfı İstanbul Güngören ilçesi şube başkanı olan Cideli hemşehrimiz Muammer Özcan'da yaptığı açıklmasında, “Eski Liderlerin bir çoğunun vakfı olduğunun ama sadece merhum Necmettin Erbakan'ın, bu denli güçlü bir şekilde anıldığını” belirtti.

 

Tüm Kastamonuluları, 3 Mart 2018 Saat 19.30 da Ataköy Sinan Erdem Spor Salonunda gerçekleşecek olan merhum Necmettin Erbakan 7. anma gecesine davet eden Muammer Özcan şöyle konuştu: “Bu güne kadar eski liderlerden Süleyman Demirel, Alparslan Türkeş, Bülent Ecevit ve Necmettin Erbakan gibi ülke siyasetinde önemli rol üstlenmiş liderler hayatını kaybetti. Bir çoğununda Erbakan Vakfı gibi kurulan vakıfları bulunmakta. Ama hiç biri Erbakan Vakfı kadar aktif değildir. Hatta çoğu sadece isim olarak durmaktadır. Erbakan Vakfı'nın farkı ise şudur;  şuanki başkanımız Sayın Fatih Erbakan ile birlikte, Erbakan Vakfı hiç bir zaman Milli Görüş çizgisinden asla vaz geçmemiştir. Ve her ne pahasına olursa olsun İslam Birliği için yeniden Büyük Türkiye'nin kurulması için asla ve kat'a mücadelemizden geri dönmeyeceğimizi herkesin bilmesini istiyoruz” dedi.

 

Cideli hemşehrimiz Muammer Özcan, 2014 yerel seçimlerinde Saadet Partisinden Cide Belediye Başkanlığı için yarışmıştı.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
2019 seçimlerinde oyunuz kime?
AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SAADET PARTİSİ
DİĞER...
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu