Güven Kepçe, Mehmetçik Vakfına bağışta bulundu

AK Parti Kastamonu Milletvekili Murat Demir’in de ortağı olduğu Güven Kepçe firması, Mehmetçik Vakfına bağışta bulundu.
Bu haber 2018-03-06 16:51:09 eklenmiş ve 1134 kez görüntülenmiştir.

 

 

www.cide.gen.tr - AK Parti Kastamonu Milletvekili Murat Demir’in de ortağı olduğu Güven Kepçe firması, Mehmetçik Vakfına bağışta bulundu.

 

AK Parti Kastamonu Milletvekili Murat Demir’in de yönetim kurulunda olduğu Güven Kepçe firması tarafından Afrin’de savaşan kahraman Mehmetçiğe destek için ciddi bir miktarda bağışta bulundu.

 

Güven Kepçe firmasına ve Demir ailesine yakın bir kişiden edindiğimiz bilgiye göre, Hatay’ın Hassa ilçe Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı, Zeytin Dalı Harekatı adına açılan hesabına, AK Parti Kastamonu Milletvekili Murat Demir’in de ortak olduğu Güven Kepçe firması tarafından 10 gün önce ciddi bir miktarda yardım yapıldığı öğrenildi. Açılan hesapta toplanan yardımların Afrin’deki cepheye günlük olarak lojistik destek olarak ulaştırıldığı belirtildi.

 

Özellikle Kastamonu genelinde yaptığı hayır işleriyle hatırlanan Demir kardeşlerin oluşturduğu Güven Kepçe firmasının, yaptığı bu destekle kahraman Mehmetçiklerinde yanında olduğunu gösterdi.

 

Ayrıca, geçtiğimiz günlerde şehit cenazesinde güldü diye haksız yere hakkında bir çok karalama kampanyası başlatılan AK Parti Kastamonu Murat Demir'in, oysa şehit ve gazilerimize olan hassasiyetini ölçmenin ne kadar haksız bir davranış olduğu ortaya çıkmıştır.

 

Ailenin gizli tutuğu bu bağışı, aileye yakın olan biri tarafından son yapılan haksız karalama sonrası bu bilgi basına ulaştırılmıştır.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
2019 seçimlerinde oyunuz kime?
AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SAADET PARTİSİ
DİĞER...
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu