Murat Demir'den 14 Mart Tıp Bayramı mesajı

AK Parti Kastamonu Milletvekili Murat Demir, tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutladı. Milletvekili Demir, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Bu haber 2018-03-14 12:31:26 eklenmiş ve 534 kez görüntülenmiştir.

 

www.cide.gen.tr -  AK Parti Kastamonu Milletvekili Murat Demir, tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutladı. Milletvekili Demir, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

 

Demir, "Tıp biliminin amacı ise tüm insanların daha sağlıklı yaşamalarına imkan sunarak vatandaşlara hizmet etmektir. İnsanlığa bu temel ilkeden yararlanma imkanını sunanlar, gecesini gündüzüne katarak hayatlarını insan sağlığına adamış olan sağlık çalışanlarımız ve onurlu mesleklerini icra eden hekimlerimizdir. Yaşam içerisinde değişik statülere sahip olan hekimlik mesleği, insanı yaşatmayı ve insanın acısını azaltmayı amaç edinen yaklaşımıyla, kutsal, saygın ve onurlu bir meslektir" dedi.

 

 Demir açıklamasında şu ifadelere yer verdi: "Önce Sağlık’ anlayışıyla insan hayatının önceliğinden taviz vermeden sabır ve gayretle çalışan, hayatımızın her döneminde ihtiyaç duyduğumuz doktorlarımızın ve tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum."

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
2019 seçimlerinde oyunuz kime?
AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SAADET PARTİSİ
DİĞER...
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu