Soğuksu Dernek binası için çalışmalar başladı

Yaptığı önemli ve örnek çalışmalarla Cide'nin en etkin derneklerinden olan Soğuksu Derneği, yeni dernek binası için çalışmalara başlandığını duyurdu.
Bu haber 2018-03-14 13:38:50 eklenmiş ve 1290 kez görüntülenmiştir.

www.cide.gen.tr - Yaptığı önemli ve örnek çalışmalarla Cide'nin en etkin derneklerinden olan Soğuksu Derneği, yeni dernek binası için çalışmalara başlandığını duyurdu.


1998 yılında kurulan ve kısa süre önce yaptığı muhteşem etkinlikle 20. yılını kutlayan Cide Soğuksu Derneği, İstanbul Çengelköy'de bulunan arsasına yeni dernek lokalini inşa etmek için çalışmalarına başladı.


Taraflı-tarafız her kesim tarafından sayılıp-sevilen Soğuksu Dernek Başkanı Tuncay Şenol tarafından, derneğin 20. yıl kutlamalarında yeni dernek lokalinin müjdesi üyelere duyurulmuştu. Başkan Şenol ve yönetimi tarafından hiç vakit kaybetmeden ve Kastamonu mimarisini taşıyacak olan projeye başlanması sevinçle karşılandı.


Kısa sürede tamamlanması beklenen yeni dernek lokali için sosyal medya hesabından kısa bir mesaj paylaşan Başkan Tuncay Şenol; "Kastamonu Cide Soğuksu Dernek Merkezimizin Çengelköy'de bulunan arsasına inşaat çalışması başlamıştır. Rabbim hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin. Üyelerimiz için güzel bir mekan olacak inşallah" dedi.

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
En iyi Cideli Tv Programı
Sarı Yazmalı Show - Mavi Karadeniz Tv
Cideli Emin Ver Coşkuyu - Mavi Karadeniz Tv
Ahmet Aykın Hasret Akşamları - Vizyon Türk Tv
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu