Çilekçe köyü yol genişletme çalışmaları

Cide'nin Doğanyurt'a sınır, rakım olarak en yüksek ve sınır olarak en uzak köylerinden olan Çilekçe köyünde, yol yapım ve genişletme çalışmaları başlatıldı.
Bu haber 2018-03-16 23:21:36 eklenmiş ve 2265 kez görüntülenmiştir.

 

www.cide.gen.tr - Cide'nin Doğanyurt'a sınır, rakım olarak en yüksek ve sınır olarak en uzak köylerinden olan Çilekçe köyünde, yol yapım ve genişletme çalışmaları başlatıldı.

 

Cide Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından başlatılan çalışma kapsamında Çilekçe ve çevresinde ki köylerimize iş makinelerinin ulaştığı öğrenildi. 

 

"Cide Çilekçe Köyü Derneği tarafından ulaştırılan hizmet için, yetkililere teşekkür edildi"

 

Çilekçe Köyü Dernek Başkanı Engin Bağlan tarafından yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi: “40 yıl önce yapılan köy yollarımızın şuan yetersiz olmasından dolayı yollarımızın bazı bölümlerinin genişlemesi ve bakımı için köyümüze Cide Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından çalışma aracı gelmiştir. İnşallah alt yapımı yapılıp bu sene asfalt çalışması da yapılacaktır. Bizlere destek veren Milletvekilimiz Sayın Murat Demir'e, Cide Kaymakamlığına, Cide Dernekler Federasyonu Başkanı Celal Gül ve yönetimine köyümüz adına teşekkür ederiz.”   

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
2019 seçimlerinde oyunuz kime?
AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SAADET PARTİSİ
DİĞER...
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu