Soğuksu Derneğinden Kastamonu turu

Cide Soğuksu Derneğinden, 2018 Kültür Başkenti seçilen Kastamonu'ya anlamlı destek.
Bu haber 2018-03-19 21:32:01 eklenmiş ve 848 kez görüntülenmiştir.

www.cide.gen.tr - Cide Soğuksu Derneğinden, 2018 Kültür Başkenti seçilen Kastamonu'ya anlamlı destek.  Soğuksu Derneği tarafından yapılan açıklamada, Nisan ile Ekim ayları arasında belli zamanlarda Kültür Başkenti seçilen Kastamonu'ya destek için turlar düzenleneceği belirtildi.

 

Üsküdar Belediyesi ile Soğuksu Derneğinin ortak işbirliğiyle düzenlenecek Kastamonu turu için yapılan açıklamada; "Kastamonu 2018 Kültür Dünyası Başkentine, Üsküdar'dan Kültür Turları başlıyor. Üsküdar Belediyesi ile Cide Soğuksu Derneğimizin ortak işbirliğiyle her hafta sonu konaklamasız Kültür Başkentine gideceğiz. Cide Soğuksu Derneğimizin önünden Cuma akşam 23:30 da kalkış, Cumartesi Kastamonu şehir turu ve aynı gün saat 17:00 de İstanbul'a Dernek merkezi önüne dönüş şeklinde turumuz gerçekleşecektir. Tur için gidecek olan araçlarımız 30 kişilik olup, en az katılım 20 kişidir. Sayı dolmadığında tur iptal edilir. Turlar Nisan başı ile Ekim sonu arası düzenlenecektir. İlk tur Nisan ayı ilk hafta sonu başlayacaktır. Tüm üyelerimize ve gelmek isteyen hemşehrilerimize duyurulur. Ayrıca, sunduğumuz tur prjemizi destekleyen Üsküdar Belediye Başkanı Sayın Hilmi Türkmen'e  derneğimiz adına teşekkür ederiz" denildi.

 

Gerçekleştirilecek tur ile ilgili müracaatların, Cide Soğuksu Dernek Sekretaryası Zeynep Türkçü'ye 0530 955 37 37 nolu telefona yapılacağı öğrenildi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
2019 seçimlerinde oyunuz kime?
AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SAADET PARTİSİ
DİĞER...
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu