Yalçın-Der tekrar Konuk'a emanet

Cide'nin Yalçınköy Derneği 10. Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Yoğun katılımın olduğu kongrede Ali Konuk güven tazeledi ve yeniden başkanlığa seçildi.
Bu haber 2018-03-25 18:03:20 eklenmiş ve 1125 kez görüntülenmiştir.
www.cide.gen.tr - Cide Yalçınköy Derneği 10. Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Yoğun katılımın olduğu kongrede Ali Konuk güven tazeledi ve yeniden başkanlığa seçildi.
 
  İstanbul Eyüp Modesa sitesinde ki Cide Dernekler Federasyonun lokalinde gerçekleştirilen kongrede, mevcut başkan Ali Konuk'un tek listeyle girdiği seçimde tekrar  göreve layık görüldü.
 
  Gerçekleştirilen kongreye, Cide-Fed Başkanı Celal Gül, Güngören Meclis Üyesi ve Çataloluk Köyü Dernek Başkanı İbrahim Sargın, Dömoder Başkanı Ali Rıza Yıldırım Loç Derneği Başkanı Hayatı Bal, Cide Baltacı Köyü Derneğinin yönetimi ile Yalçın-Der Kurucu ve Onursal Başkanı Recep Çetinkaya katıldı.
 
 
  Kongreye katılanlara teşekkür eden başarılı başkan Ali Konuk yaptığı açıklamasında; "Geçen dönem projesine başladığımız Yalçınköy Sosyal Tesisler Projemizi bu dönem uygulamaya geçerek köyümüze güzel bir tesis kazandırmayı hedefliyoruz. Bizler Yalçınköy Derneği olarak köyümüz için her şeyin en güzelini yapmak için elimizden geleni yapacağız. Köylülerimizden bizleri bu konuda yalnız bırakmamalarını diliyorum. Kongremiz köyümüz adına hayırlı olsun. Katılan misafirlerimize ve üyelerimize teşekkür ediyorum" dedi.
 
 
  Ali Konuk başkanlığında yeni yönetim listesi şu şekilde oluştu;
 
  Ali Konuk (Başkan) Emrah Demiröz, Ali İm, Ali Salman, Sercan Sevim, Erdal Sevim, Enes Yıldırım, Cemal Akyol, Muharrem Sevim, Yunus Akyol, Hasan Keskin, Ertuğrul Çetinkaya, Erdi İpek, Hasan Uğur, Ahmet Yıldırım, Sabahattin Kutay, Hüseyin Çınar, Muammer Gül, Kenan Aslan ve Ayhan Uygun.
 
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
2019 seçimlerinde oyunuz kime?
AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SAADET PARTİSİ
DİĞER...
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu