Cide İYİ Parti seçim çalışmalarına start verdi

İYİ Parti Cide İlçe Başkanlığı köylere ziyaretlerde bulundu.
Bu haber 2018-04-08 16:07:39 eklenmiş ve 1834 kez görüntülenmiştir.

www.cide.gen.tr - İYİ Parti Cide İlçe Başkanlığı köylere ziyaretlerde bulundu.

 

Mustafa Çetinkaya Başkanlığında ki Cide İyi Parti İlçe Yönetimi, 2019 yılında gerçekleşecek olan yerel seçimler için sahaya inen ilk siyasi parti oldu.  İlk olarak Güren Bölgesini ziyaret eden parti temsilcileri, bugün ise Soğuksu Bölgesinde yer alan Akbayır, Çataloluk, Çakırlı, Kıranlıkoz, Yurtbaşı ve Yeniköy Köylerine ziyaret gerçekleştirerek,   bölge sakinleriyle bir araya geldi.

 

Gerçekleştirdikleri ziyaretlerde halkın yakın ilgisiyle karşılaştıklarını ifade eden İyi Parti Cide İlçe Başkanı Mustafa Çetinkaya, "Halkımızın İyi Partiye yoğun ilgisi söz konusudur" dedi. 

 

Çetinkaya: "İyi Partinin amacını ve hedefini anlatmak için köy ziyaretlerimize başladık. İlk olarak geçen hafta Güren Bölgemizde ki vatandaşlarımızı ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinledik. Bugün ise Soğuksu Bölgemizde ki vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz.  Vatandaşlarımızın neden İyi Partiyi desteklemeleri gerektiğini anlatıyoruz. Her gittiğimiz köyde çok sıcak ve içtenlikle karşılanıyoruz. İlçe merkezinde şuan partimize gelip üye olan kişi sayısı 150'i geçti. İyi Parti şuan halkın umudu olan tek partidir. Ana akım medyada ne kadar engellen-sekte, İyi Partiye olan ilgiyi gerçekleştirilen mitinglerde ve sansür uygulanamayan sosyal medyada  çok açık şekilde görüyoruz. Halkımızın her geçen gün artan bu ilgisi bizleri mutlu edip şevklendiriyor. İyi Parti Cide İlçe Başkanlığı olarak halkımızla buluşmalarımız artarak devam edecek. Cide'de çalmadık çalmadık kapı bırakmayacağız" diye konuştu. 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
2019 seçimlerinde oyunuz kime?
AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SAADET PARTİSİ
DİĞER...
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu