Kastamonu STK’larından AK Parti Şişli’ye ziyaret

Kastamonu'nun tanınmış STK yöneticilerinden Kemal Turgut ve yanındaki heyet tarafından Şişli AK Parti İlçe Teşkilatına nezaket ziyaretinde bulunuldu.
Bu haber 2018-04-16 23:22:32 eklenmiş ve 774 kez görüntülenmiştir.

www.cide.gen.tr - Kastamonu’nun tanınmış STK yöneticilerinden Kemal Turgut ve yanındaki heyet tarafından Şişli AK Parti İlçe Teşkilatına nezaket ziyaretinde bulunuldu.

 

Kastamonu 1946 Demokratlar Derneği Başkanı, İstanbul Valiliği STK’lar Mütevelli Heyet Başkanı, Adnan Menderes Vakfı ve Kastamonu Konfederasyonu (KASKON) Başkan Yardımcısı Kemal Turgut ile Hanönü Dernekler Federasyonu Başkan Yardımcısı Cengiz Yılmaz, Şişli 1946 Demokratlar Derneği Başkanı Halit Çetin ve yanlarındaki STK yöneticileri tarafından, Şişli AK Parti İlçe Başkanlığı görevine tekrar seçilen Ömer Fuat Günday’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

AK Parti Şişli İlçe Başkanı Ömer Fuat Günday tarafından oldukça samimi şekilde karşılanan ve makamında kabul edilen Kastamonulu heyet, tekrar aynı göreve seçilen Günday’ı tebrik etti.

 

Ziyaretlerinden ötürü Kastamonulu heyete teşekkür eden başkan Günday, daha iyi bir Şişli için AK Parti’nin önemine dikkat çekti.

 

Başkan Ömer Fuat Günday, Şişli’nin eskisi gibi nitelikli bir şehir olmaktan çıktını ifade ederek şu sözlere yer verdi: “Eskiden Şişli can atılan ve herkesin yaşamak istediği bir ilçeydi. Kahıthane’de oturan bir kişi, acaba bizde Şişli’de yaşayabilir-miyiz hayali kurarken, şimdi Şişli’de oturanlar maalesef Kahıthane’ye taşınmaya başladı. Bunun nedeni maalesef Şişli’nin çok kötü yönetilmesi ve hizmet yapılmamasıdır. İstanbul’un en güzide ve elit kenti maalesef bunu hak etmiyor. Önümüzde ki yerel seçimlerde biz bu güzel şehrin yönetimine daha iyi hizmet için talibiz. Bu konuda yoğun bir Kastamonulu’nun yaşadığı Şişli’de desteklerinizi bekliyoruz” dedi.

 

Samimi içten karşılama ve konukseverliği için Şişli AK Parti İlçe Başkanı’na teşekkür eden, Kastamonu’nun sevilen STK lideri Kemal Turgut ise şu sözleri kaydetti: “Öncelikle tekrar Şişli İlçe Başkanlığına seçilen Sayın Ömer Fuat Günday’ı kutluyorum. Kendisinin her zaman bir Kastamonu dostu olduğunu biliyoruz ve bu ziyaretimizde ki içtenliği ve samimiyetiyle bunu göstermiştir heyetimize. Ayrıca, yönetimine 5 Kastamonulu hemşehrimizi katarak bunu tekrar ispatlayan ilçe başkanımıza Kastamonulular olarak teşekkür ediyoruz. Daha yaşanabilir Şişli’ye hizmet için güvenimiz ve desteklerimiz tamdır” diye konuştu.

 

Şişli AK Parti Teşkilatının önümüzde ki günlerde Kastamonu’ya gelerek bir dizi ziyaretler gerçekleştirileceği öğrenildi.

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
2019 seçimlerinde oyunuz kime?
AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SAADET PARTİSİ
DİĞER...
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu
escort bayan