Milletvekili Murat Demir, TBMM’de Kültür Başkentine dikkat çekti!

AK Parti Kastamonu Milletvekili Murat Demir, Türkiye Büyük Millet Meclisinde gündem dışı aldığı konuşmasında, 2018 Türk Dünyası Kültür Başkenti seçilen Kastamonu’ya tüm milletvekillerini ve ülke vatandaşlarını davet etti.
Bu haber 2018-04-20 00:51:51 eklenmiş ve 691 kez görüntülenmiştir.

www.cide.gen.tr - AK Parti Kastamonu Milletvekili Murat Demir, Türkiye Büyük Millet Meclisinde gündem dışı aldığı konuşmasında, 2018 Türk Dünyası Kültür Başkenti seçilen Kastamonu’ya tüm milletvekillerini ve ülke vatandaşlarını davet etti.

 

Milletvekili Murat Demir tarafından, TBMM’de gündem dışı alınan konuşmasında şu sözlere yer verildi: “Sayın Başkan, Kastamonu 2018 yılı Türk Dünyası Kültür Başkenti olarak ilan edildi. İlimizde yıl boyunca, il genelinde etkinlikler başladı ve devam ediyor. İnşallah, 4-5-6 Mayıs tarihlerinde Şeyh Şaban-ı Veli Haftası ve Kastamonu Evliyalarını Anma Haftası olarak Kastamonu'da kutlanacak. Bu anlamda da, Kastamonu'da Kültür Bakanlığı nezdinde kutlanacak bu etkinliklere tüm hemşehrilerimizi ve tüm milletvekili arkadaşlarımızı ve tüm ülke vatandaşlarını Kastamonu'ya yıl boyunca davet ediyoruz. Genel anlamda doğasıyla, güzelliğiyle Kastamonu'nun genel güzelliklerini, denizini, sahilini, ormanını görmeleri için herkesi Kastamonu'ya davet ediyoruz ve herkesi Kastamonu'ya bekliyoruz diyorum. Saygılar sunuyorum” dedi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
2019 seçimlerinde oyunuz kime?
AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SAADET PARTİSİ
DİĞER...
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu