AK Parti Cide seçim startını verdi

Cide AK Parti İlçe Teşkilatı 24 Haziran'da gerçekleşecek olan seçimlerin startını İl Başkanı Doğan Ünlü'nün katılımıyla verdi.
Bu haber 2018-04-22 12:47:20 eklenmiş ve 839 kez görüntülenmiştir.

AK Parti Cide ilçe teşkilatı, seçim çalışmalarına start verdi. Dün İl Başkanı Doğan Ünlü, Cide’yi ziyaret etti. Parti’nin yeni binasında; İlçe Başkanı Hüseyin Ergün, Belediye Başkanı Nejdet Demir ve yönetim kurulu üyeleri ile İl Genel Meclis üyeleri ile bir araya geldi.

 

24 Haziran tarihine kadar Cide’de yapılacak seçim çalışmaları planlandı. Bu arada İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanlığına Yönetim Kurulu Üyesi, Yazı İşleri Müdürlüğünden emekli Şefik Salcı getirildi.

 

AK Parti Cide İlçe Başkanı Hüseyin Ergün: ”Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın işaret etmesi ile Cide ilçesi olarak üzerimize düşenin fazlasını yapacağız. Çok şükür teşkilatlarımız her daim seçime hazır olduğunu gösterdi, şimdide gösterecek. Meclis üyelerimiz, kadın kollarımız, gençlik kollarımız ve ana kadememiz ile sahada bir bütün içinde çalışacağız. İki aylık süre içerisinde Cide’de çalmadık kapı bırakmayacağız. Biliyoruz ki iki ay sonra Allah’ın izni ile zafer AK Parti’nin olacaktır” dedi.

 

AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, yapılan çalışma toplantısından sonra şunları söyledi: “Cide İlçe Başkanlığımızın yeni binasını ziyaret ederek ilçe teşkilâtımızla buluştuk, önümüzdeki süreci değerlendirdik. Cide'yi 24 Haziran'a hazır gördüm.”

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
2019 seçimlerinde oyunuz kime?
AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SAADET PARTİSİ
DİĞER...
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu