Ücretsiz Ders Kitapları Teslim Alınmaya Başlandı

Cide ve Şenpazar ilçelerinde öğrenim gören toplam 3178 öğrencinin ders kitapları bu sene ilk defa Cide İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce belirlenen Mesleki Eğitim Merkezi deposuna gelmeye başladı
Bu haber 2014-08-16 04:50:46 eklenmiş ve 3993 kez görüntülenmiştir.

2014/2015 öğretim yılında öğrencilerimize dağıtılacak ders kitapları İlçe MEM’e gelmeye başladı. Daha önce ilçemiz öğrencilerinin ücretsiz kitaplarını İl Müdürlüğümüzden almakta idik. Bu öğretim yılından itibaren ilk defa Depo olarak okullarımız kullanılacak. Ders kitabı teslimatları ilçe milli eğitim müdürlüğümüze yapılacak. Bu kapsamda ilçemizde bu öğretim yılı öğrenim görecek 2529 öğrencinin ders kitapları Müdürlüğümüzce kargodan teslim alınmaya başladı. Ayrıca Şenpazar İlçemiz öğrencilerinin ders kitapları da Cide üzerinden dağıtılacak.Şenpazar ilçemizde toplam 649 Öğrenciye ücretsiz kitabı dağıtılacak. Bu amaçla ilçe milli eğitim müdürlüğümüz Depo olarak Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğümüzün sınıflarını tahsis etti.

 

2014-2015 eğitim ve öğretim yılı Birinci Kanaat dönemi 15 Eylül 2014 tarihinde başlayacak ve 23 Ocak 2015 tarihinde sona erecektir. Kanaat dönemi başlamadan ders kitapları Cide ve Şenpazar’da hizmet veren okullarımıza ulaştırılacaktır.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Milli Eğitim Müdürlüğü haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
2019 seçimlerinde oyunuz kime?
AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SAADET PARTİSİ
DİĞER...
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu