MURAT BAŞESGİOĞLU: AKTİF SİYASETTE YER ALMAK İSTEMİYORUM – AMA GEREK OLURSA ÜLKEM İÇİN HER HİZMETE VARIM!

Gerçekleşecek olan 24 Haziran seçimleri öncesi görüşme şansımızın olduğu eski Bakanlarımızdan, Kastamonulu hemşehrimiz Sayın Murat Başesgioğlu’na tekrar aktif siyasette yer alıp almayacağını sorduk. Kendisi sorularımıza içtenlikle ve samimi bir şekilde cevaplar verdi.
Bu haber 2018-04-24 04:50:38 eklenmiş ve 741 kez görüntülenmiştir.

Mehmet Salman

www.cide.gen.tr - Gerçekleşecek olan 24 Haziran seçimleri öncesi görüşme şansımızın olduğu eski Bakanlarımızdan, Kastamonulu hemşehrimiz Sayın Murat Başesgioğlu’na tekrar aktif siyasette yer alıp almayacağını sorduk. Kendisi sorularımıza içtenlikle ve samimi bir şekilde cevaplar verdi.

 

 28 yıl boyunca tam 8 dönem aralıksız seçilerek TBMM’de görev yapan tek Milletvekili unvanını taşıyan ve taraflı-tarafsız tüm ülke halkı tarafından sevilip-sayılan hemşehrimiz Sayın Murat Başesgioğlu aktif siyaset için düşüncesi olmadığını belirterek, gençlerin önünü açmak gerektiğini ifade etti.

 

Zamanının çoğunluğunu Ankara’da geçirdiğini belirten Başesgioğlu, şimdilerde daha çok Kastamonu için mesai harcadığını belirtti. 

 

Kendisine bir siyasi partiden teklif yapılıp yapılmadığı sorularına yanıt vermek istemeyen Başesgioğlu, şu sözleri sarfetti: 

“Ben şuan aktif siyasetin dışındayım. Uzunca yıllar bu görevi yaparak ülkeme hizmet vermiş olduğumu düşünüyorum. Ve gençlerin önünün açılması kanısındayım. Ama ülkemin bana ihtiyacı olduğu noktada değil milletvekilliği, her türlü konuda hizmete varım. Gerekirse ülkem için taşın altına elimi değil gövdemi koyarım. Ama şuan böyle bir düşüncem yok. Ankara-İstanbul ve Kastamonu üçgeninde zamanım geçiyor. Bu aralar daha çok zamanımızı Kastamonu meseleleri ve sorunları için harcıyorum.”

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
2019 seçimlerinde oyunuz kime?
AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SAADET PARTİSİ
DİĞER...
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu