Soğuksu'lular İstanbul siyasetinde söz sahibi!

Cide Soğuksu bölgesi nüfusuna kayıtlı Hayri Konuk Üsküdar AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı olurken, Yine başka bir Soğuksulu Esra Şenol Eruçar ise, AK Parti Üsküdar Kadın Kolları Başkanı oldu.
Bu haber 2018-04-28 15:19:03 eklenmiş ve 1241 kez görüntülenmiştir.

www.cide.gen.tr - Cide Soğuksu bölgesi nüfusuna kayıtlı Hayri Konuk Üsküdar AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı olurken, Yine başka bir Soğuksulu Esra Şenol Eruçar ise, AK Parti Üsküdar Kadın Kolları Başkanı oldu.

 

24 Haziran erken seçimleri öncesi Cideliler İstanbul siyasetinde ön plana çıkmaya başladı. Soğuksulu sevilen İşadamı Hayri Konuk,  Üsküdar AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı olarak görev yapacak. 

 

Yine başka bir Soğuksulu olan ve daha önce Soğuksu Derneği Kadın Kolları Başkanlığı yapan Esra Şenol Eruçar, AK Parti Üsküdar Kadın Kolları Başkanı seçildi.

 

Her iki başarılı isim hakkında açıklamada bulunan Soğuksu Dernek Başkanı Tuncay Şenol, başarılarından dolayı, Konuk ve Eruçar'ı kutladı.

 

Hayri Konuk'u makamında ziyaret eden Soğuksu Dernek Başkanı Tuncay Şenol, şu sözleri kaydetti: "Soğuksu Derneği ve Yönetim Kurulu olarak, derneğimizin mütevazi kişisi Onursal Başkanımız ve AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığında İlçe Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı olarak görevine başlamış olan Sayın Hayri Konuk Bey'i makamında ziyaret ettik. Çıkmış olduğu bu yolda kendisine başarı dileklerimizi ilettik. AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığına seçilen Adem Kaan Pehlivan beye de Hayırlı olsun dileklerimizle selamlarımızı ilettik. Misafirperliğinden dolayı Hayri Konuk başkanımıza ve Üsküdar AK Parti ilçe teşkilatına şükranlarımızı sunarız. Ayrıca, daha önce Soğuksu Derneği Kadın Kolları Başkanlığı görevinde bulunan ve Üsküdar Kadın Kolları Başkanı olarak seçilen Esra Şenol Eruçar hanımı kutluyor, her iki hemşehrimize görevlerinde başarılar diliyorum" dedi.

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
2019 seçimlerinde oyunuz kime?
AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SAADET PARTİSİ
DİĞER...
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu