Beltepe yine Çevik!

Cide Beltepe Köyü Derneği 4. Olağan Kongresini gerçekleştirdi. Tek liste olarak gerçekleşen seçimde mevcut başkan Mustafa Çevik güven tazeleyerek yeniden göreve layık görüldü.
Bu haber 2018-05-08 11:57:05 eklenmiş ve 794 kez görüntülenmiştir.

 

Mehmet Salman

www.cide.gen.tr - Cide Beltepe Köyü Derneği 4. Olağan Kongresini gerçekleştirdi. Tek liste olarak gerçekleşen seçimde mevcut başkan Mustafa Çevik güven tazeleyerek yeniden göreve layık görüldü.

 

Çengelköy’de bulunan dernek lokalinde gerçekleşen kongre yoğun katılımla gerçekleşti. Mevcut başkan Mustafa Çevik, tüm üyelerin desteğiyle tekrar başkanlığa seçildi.

 

Cide Dernekler Federasyonu Genel Sekreteri Mehmet Yılmaz’ın yönettiği kongrede konuşan başkan Mustafa Çevik, tüm üyelere güven ve destekleri için teşekkür etti.

 

Çevik: “Beltepe Köyü Derneği olarak 4.dönem genel kurulumuzu dün gerçekleştirdik. Bu dönemin geçtiğimiz dönemlere göre daha güzel ve başarılı olmasını temenni ediyorum. Bizi yalnız bırakmayan başta kurucu başkanımız Ali Dalgıç’a ve Cide Dernekler Federasyonu Genel Sekreteri Mehmet Yılmaz’a ve bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim. Yeni dönem yönetim kurulu arkadaşlarımıza ve köyümüze hayırlı olsun” dedi.

 

İlk dönemlerinde Beltepe Köyü’nde birlik ve beraberliği sağladıklarını ifade eden başkan Mustafa Çevik, köylerinde eksiklikler için tüm imkanları ile çalışacaklarını belirtti.

 

Beltepe’nin en büyük probleminin su sorunu olduğunun altını çizen başkan Çevik şunları söyledi: “İlk dönemimizde birlik ve beraberliği ve kaynaşmayı sağladık. Bu dönemimizde Beltepe’nin sorunları için tüm imkânlarımızla mücadele edeceğiz. Köyümüzün mahalle içindeki yolları, köy mezarlığımızın düzenlenmesini yapacağız. Ama bizim en büyük sorunumuz köyümüzün su eksikliğidir. Köyümüzde ciddi bir sorun olan su için girişimlerimiz oldu ve halen bu girişimlerimiz devam ediyor. Cide Kaymakamlığından tutun Ankara’da ki yetkili mercilere bu sorunumuzu ilettik.  İnşallah bu yıl içinde su sorunumuz çözümü için yetkililerden söz aldık. Köyümüz için yönetici arkadaşlarımla çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek” diye konuştu.

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
2019 seçimlerinde oyunuz kime?
AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SAADET PARTİSİ
DİĞER...
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu