Karadeniz turuna çıkan Singapurlu gezgin Cide'ye ulaştı

Singapurlu gezgin motoruyla İstanbul’dan başladığı Karadeniz gezisinde Kastamonu’nun Cide ilçesine ulaştı.
Bu haber 2018-05-24 17:54:13 eklenmiş ve 2354 kez görüntülenmiştir.

Mehmet SALMAN (İHA)

Singapurlu gezgin motoruyla İstanbul’dan başladığı Karadeniz gezisinde Kastamonu’nun Cide ilçesine ulaştı. 

 

35 yaşındaki Singapurlu gezgin Ong Young, İstanbul’dan başladığı Karadeniz gezisinde Artvin’e kadar gitmek istediğini belirtti. Motoruyla Karadeniz turuna çıkan Young, Kastamonu’nun Cide ilçesine ulaştı. Hayatını seyahat bloğu yazarak kazandığını ifade eden Singapurlu gezgin Young, dünyanın birçok yerini dolaştığını ama Karadeniz gibi güzel yerlere çok az rastladığını söyledi.

 

Özellikle Amasra ve Cide’den büyülendiğini ifade eden Ong Young, Karadeniz’in diğer güzel yerlerini keyfetmek için motorunu heyecan içinde Artvin’e kadar süreceğini belirtti.

 

Karadeniz’in mavi ile yelişin bir arada buluşması ve bakirliğinden çok etkilendiğini söyleyen Young, “Herkesin buraları keşfetmesini isterim” dedi.

 

Singapurlu gezgin Ong Young, “Bir arkadaşımın tavsiyesiyle başladığım Karadeniz gezim sorunsuz şekilde devam ediyor. İstanbul’dan Artvin’e kadar gitmeyi ve güzel yerlerin hepsini keşfetmek istiyorum. Karadeniz’in denizi ve yeşil ormanlarından çok fazla etkilendim o yüzden de bir çok yerinde mola vererek devam ediyorum. Özellikle Amasra, Gideros ve Cide’den adeta büyülendim. Buralar çok bakir ve doğa turizmi için çok uygun yerler” diye konuştu.


"Karadeniz çok güzel, Türk insanları iyi ve cana yakın"


Keşfettiği yerleri seyahat bloğunda tanıttığını belirten gezgin Ong Young, Türk insanlarının çok cana yakın ve iyimserler olduklarını ifade etti. Young, şöyle konuştu: 

“Buralar çok güzel olduğu için gezi boyunca kısa mesafelerde mola veriyorum, bu yüzden Karadeniz gezim planladığımdan daha fazla sürecek gibi görünüyor. Ama halimden çok memnunum, her mola verdiğim yerlerde yeni insanlarla tanışıyorum. Türk insanları gerçekten çok cana yakın ve yardımseverler. Buralar tekrar gelip görmek istediğim yerler olacaktır”

 ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
2019 seçimlerinde oyunuz kime?
AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SAADET PARTİSİ
DİĞER...
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu