Cide Ülkü Ocağından ihtiyaç sahibi ailelere yardım yapıldı

Ülkü Ocakları Cide İlçe Başkanlığı tarafından, ihtiyaç sahibi ailelere yardım kolisi dağıtıldı.
Bu haber 2018-05-29 01:53:22 eklenmiş ve 1904 kez görüntülenmiştir.

www.cide.gen.tr - Ülkü Ocakları Cide İlçe Başkanlığı tarafından, ihtiyaç sahibi ailelere yardım kolisi dağıtıldı.

 

Loç ve Güren bölgesinde daha önce belirlenen 100 ihtiyaç sahibi aileye, Cide Ülkü Ocağı tarafından yapılan yardımın teslimatı yapıldı.

 

Cide Ülkü Ocağı Başkanı Seyrani Filikçi, yapılan yardımla ilgili yaptığı açıklamasında destek verenlere teşekkür etti.

 

Filikçi: "Ülkü Ocakları Cide İlçe Başkanlığı olarak bugün hazırladığımız 100 koliyi Güren ve Loç bölgesindeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Benimle beraber bugün koşturan herkesten Allah razı olsun" dedi.

 

Seyrani Filikçi, yapılan yardımların seçim yatırımı olduğunu iddia edip, dedikodu yapanlara sert çıkıştı.

 

Cide Ülkü Ocağının şimdiye kadar yapmış olduğu etkinlik ve organizasyonlarının bazılarını sıralayan Filikçi, "O zamanlarda da, seçim mi vardı?" diye sordu.

 

Karalama yapanları Allah'tan korkmaya davet ediyorum diyen Filikçi, şu açıklamayı paylaştı:  "Ayrıca duyup üzüldüğüm bir konuyu da sizinle paylaşmak istiyorum. Ramazan kumanyasını seçim olduğu için dağıttığımız söyleniyormuş. Geçen sene dağıttık seçim var mıydı, ondan önceki sene dağıttık onda seçim var mıydı. Seçim var diye ihtiyaç sahiplerine ulaşmayalım mı? Biz bu hizmeti her sene yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Cide Ocak, mont ve bot dağıttı seçim mi vardı? Cide Ocak, kırtasiye dağıttı seçim mi vardı? Bu konuşmaları yapan herkesi Allah'tan korkmaya davet ediyorum. Biliyorum ki bu konuşmayı yapanlar oruç tutmayıp, akşamda kodaman arkadaşlarıyla mükellef sofralarda iftar yapan, köyün yolunu ve yoksulların kapısını bilmeyen gafillerdir. Ocak yönetimim ve yakınımdakiler benim bu konularda ne kadar hassas olduğumu bilirler. Kimse kısır siyasetine bizi alet etmeye kalkışmasın. Bizi kimseyi burada isim isim ifşa etmek zorunda bırakmasın. Biz Ülkü Ocaklılar Allah'tan hakkıyla korkan, Allah'a ve Resulüne samimiyetle bağlı Müslümanlarız. Rızık veren Allah'tan başka da kimseden korkmayız. Gidin pis siyasetinizi başka yerde yapın."

 

 

 

 

 

 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
2019 seçimlerinde oyunuz kime?
AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SAADET PARTİSİ
DİĞER...
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu