Ünlü turizmci dostlarını boğazda ağırladı

Cideli ünlü turizmci Tamer Köseoğlu tarafından İstanbul boğazında verilen iftarda, iş, sanat ve cemiyet hayatından tanınan bir çok ünlü bir araya geldi.
Bu haber 2018-05-30 12:28:03 eklenmiş ve 3005 kez görüntülenmiştir.


www.cide.gen.tr - Kastamonulu ünlü turizmci Tamer Köseoğlu tarafından İstanbul boğazında verilen iftarda, iş, sanat ve cemiyet hayatından tanınan bir çok ünlü bir araya geldi.

 

Den Den Yatçılık firmasının sahibi hayırsever İşadamı Tamer Köseoğlu, İstanbul boğazının elit mekanlarından Portaxe’de iftar daveti vererek dostlarını ağırladı. Köseoğlu tarafından verilen davete iş, sanat ve cemiyet hayatından bir çok tanıdık sima katıldı. 

 

Kastamonu Sanayici ve İşadamları Derneği (KASİAD) yönetim kurulunun tam kadro katıldığı davete, İşadamı ve gazeteci Cengiz Aygün, İşadamı Bilgehan Çapraz, ses sanatçıları Ayhan Aşan, Ferman Toprak, Ahmet Selçuk İlhan ve Arzu Akça, Klass Magazin Dergisi imtiyaz sahibi Kastamonulu Muammer Kapucuoğlu, İsket Derneği Başkanı Nedret Apaydın, CHP Bahçelievler İlçe Başkanı Cideli Mehmet Ali Özkan, Kastamonu’nun tanınmış STK yöneticileri olmak üzere, 200 seçkin konuk katıldı.

 

Gerçekleştirdiği iftar daveti sosyal medya hesabından mesaj paylaşan Tamer Köseoğlu, davete katılımlardan dolayı dostlarına teşekkür etti.  

Köseoğlu; “Bu akşam Portaxe’de düzenlemiş olduğumuz iftar programına katılımlarından dolayı değerli dostlarıma ve misafirlerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Bizleri kırmayarak bu akşam aramızda olan kıymetli sanatçı dostum Ferman Toprak’a, Ahmet Selçuk İlkan’a, Kasiad Yönetim Kurulu’na, İşadamı Cengiz Aygün beye, İş adamı dostum Bilgehan Çapraz‘a, Klass Magazin dergisi sahibi Muhammer Kapucuoğlu’na, İsked Derneği Başkanı Nedret Apaydın’a, Doç.Dr Erdem Güven’e, Dr. Birol Özcan beye, Batik Mağazaları Yönetim Kurulu Üyesi Emre Ziyal’a, Chilai Chilai Bebek Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Köksal’a, Deniz Turizmi Derneği Yönetim Kurulu üyelerine, radyocu ve spiker Ufuk Acar’a, İstamonu Gazetesi sahibi Hüseyin Karadeniz’e, Bahçelievler İlçe Başkanı Mehmet Ali Özkan beye, Türkiye Concierge Dernek Başkanı Adnan Öner ve yardımcısı Serkan Evcümenli’ye, Consul Travel Adnan Kademli ve ekibine, değerli sanatçı kardeşimiz Arzu Akça’ya, Uluslararası I-MICE Derneği Başkan Yardımcısı. Hüseyin Kurt ve ekibine, Gastronomi Turizm Derneği Başkanı Gürkan Boztepe’ye, Çorlu Garanti Bankası şube müdürü Selim Nak'a, Kastamonulular Derneği Başkanı Mustafa Kayıkçı’ya, Zeki Şeref beye, Demöder Derneği Başkanı Ali Rıza Yıldırım’a, Acentacı dostlarıma, ismini telaffuz edemediğim ve davetimize icabet eden çok değerli dostlarıma, aynı zamanda bu güzel etkinlik için mekanını bizlere açan Portexe Yönetim Kurulu Başkanı çok kıymetli dostum Lütfü Sapmaz’a ve gecede sahne alan kıymetli sanatçı arkadaşım Ayhan Aşan’a katılımlarından dolayı teşekkür ediyor, tüm İslam aleminin mübarek Ramazan-ı Şerifini tebrik ediyorum” dedi.

 

Gerçekleştirilen iftar davetinin devamında semazen gösterisi yanı sıra, ses sanatçılarından Ayhan Aşan, Ferman Toprak ve Arzu Akça sahne alarak katılımcılara ilahi ve şarkılar okuyarak unutulmaz bir gece yaşattılar.

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
2019 seçimlerinde oyunuz kime?
AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SAADET PARTİSİ
DİĞER...
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu