Milletvekili Demir, OSB’yi ziyaret etti


Bu haber 2018-05-31 16:52:33 eklenmiş ve 1343 kez görüntülenmiştir.

AK Parti Kastamonu Milletvekili Murat Demir, Kastamonu Organize Sanayi Bölgesini ziyaret ederek, fabrika çalışanlarıyla bir araya geldi. Demir, sadece son 2,5 yılda Kastamonu’ya 3 milyar lira yatırım kazandırdıklarını söyledi. 

 

24 Haziran erken genel seçimlerinde tekrar AK Parti’den aday gösterilen AK Parti Kastamonu Milletvekili Murat Demir, Organize Sanayi Bölgesini ziyaret ederek buradaki fabrika çalışanlarını ve yöneticileriyle bir araya geldi. 

 

AK Parti Kastamonu Milletvekili Murat Demir, Türkiye’nin gelişen teknolojiyle birlikte fevkalade tesislerde hem üreticiye, hem ülkeye hem de istihdama sistematik katkılar sağlayan Kastamonu OSB’deki sanayicileri ziyaret ettiklerini söyledi. 

 

Fabrika çalışanlarının ve yöneticilerinin sorun ve taleplerini de dinleyen Murat Demir, Kastamonu’ya 2002 yılından sonra AK Parti hükümeti tarafından 15 milyar liradan fazla yatırım yapıldığına dikkat çekerek, “1 Kasım 2015 tarihinde yapılan seçimlerde milletvekili seçildim. O günden bugüne Kastamonu’ya yaklaşık 3 milyar liralık yatırım kazandırdık. Bunların en önemlileri ilimizin 50 yıllık içme suyu ihtiyacı ile sulama da kullanılacak olan Kırık Barajı projesidir. Ayrıca Karayolları Genel Müdürlüğünün tek bir kalemde yaptığı ihalelerin en büyüğü olan İnebolu yolu projesidir. 2 milyar lira ihale bedeli bulunuyor. Bu iki büyük projede devam ediyor. Bununla birlikte Ilgaz Tünelini, İnebolu Limanına bağlayacak olan yolda inşallah tünellerle tamamlanmış olacak” dedi. 

 

2002 yılından sonra fabrikalara, işletmelere, KOBİ’lere büyük destekler verildiğini açıklayan Demir, bu destekler sayesinde iş sahalarının açıldığını ve işsizlik rakamlarının da minimum seviyeye kadar düştüğünü kaydetti. 

 

Türkiye’de 24 Haziran’da erken genel seçimlerin yapılacağını hatırlatan Demir, “Bu seçimlerde ülkemizde yine istikrar istiyorsak, bu teşviklerin daha da artmasını bekliyorsak güçlü bir meclisi ve güçlü bir cumhurbaşkanını Ankara’ya göndermemiz gerekiyor. Bu yüzden sizlerden yine destek bekliyoruz” diye konuştu. 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
2019 seçimlerinde oyunuz kime?
AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SAADET PARTİSİ
DİĞER...
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu