AK Parti Cide seçim merkezi açıldı

AK Parti Cide Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) yoğun bir katılımla açıldı.
Bu haber 2018-06-02 12:16:46 eklenmiş ve 1240 kez görüntülenmiştir.

 

www.cide.gen.tr - AK Parti Cide Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) yoğun bir katılımla açıldı.

 

Cide Kapalı Halk Pazarında yapılan açılışa, AK Parti Kastamonu Milletvekili ve 27. Dönem milletvekili adayı Murat Demir, AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü, Cide Belediye Başkanı Nejdet Demir, AK Parti Cide İlçe Başkanı Hüseyin Ergün, İl Meclis Üyeleri ve çok sayıda partili vatandaş katıldı.

 

Milletvekili Murat Demir ve beraberinde ki partililer, dün Cide’de yoğun bir mesai harcadı.

 

AK Parti Cide Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açmak için gelen partililer, ilk olarak ilçe esnafını dolaşarak sorun, istek ve önerilerini dinlediler. 

 

Cide SKM açılışında sırasıyla konuşan Hüseyin Ergün, Nejdet Demir ve Doğan Ünlü, 24 Haziranda neden AK Partiye oy verilmesi gerektiğini anlatarak, 24 Haziran seçimleri için destek istediler.

 

AK Parti Cide İlçe Başkanı Hüseyin Ergün:

“Kastamonu’nun ve Cide’nin daha iyi hizmet alabilmesi için istikrarın sürmesi gerek. 1 Kasım seçimlerinin üzerinde destek vermenizi istiyoruz.”

 

Cide Belediye Başkanı Nejdet Demir:

“24 Haziran seçimleri, ülkemiz, Kastamonu’muz ve Cide’miz için çok önemli. Ülke olarak çok önemli bir sınava çıkıyoruz. Milletvekili Murat Demir ve ailesinin Kastamonu ve Cide için yaptıkları ortadadır. Böyle değerli insanların milletvekilliğine ihtiyacı yoktur. Tek amaçları var oda yöresine hizmet edebilmek. 24 Haziran seçimlerinin sonucu, Murat Demir gibi benimde kaderimi belirleyecek. Benim tekrar Cide Belediye Başkanı olmamı istiyorsanız, 24 Haziranda Murat Demir için tam destek istiyorum.”

 

AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü:

“Gece ve gündüzünü, Kastamonu sorunları için harcadığına bire bir şahit olduğumuz Milletvekili Murat Demir’e sizlerin huzurunda tekrar teşekkür etmek istiyorum. 1 Kasım seçimlerinde Cide ve Kastamonu halkımızın desteğiyle 3-0 yaparak vekillerimizi Ankara’ya yolladık. Kazanılan bu başarı AK Partinin değil Kastamonu’nun başarısı olmuştur. Kastamonu’nun ufku 1 Kasım sonrası açılmıştır. Yapılan ve programlanan yatırımların tamamlanması için, Kastamonu’nun 24 Haziran seçimlerinden çok daha güçlü şekilde çıkması, AK Partinin değil Kastamonu’nun kazanması için destek bekliyoruz.”

 

AK Parti Kastamonu Milletvekili ve 27. dönem milletvekili adayı Murat Demir:

“1 Kasım seçimlerinde sizlerin tercihiyle milletvekili seçildik. Bu dönem tekrar tüm Cideli hemşehrilerimden destek istiyorum. Kapıma kim gelirse gelsin, hangi partilisin diye sormadım. Cideli hemşehrilerimden de artık partiyi bir kenara bırakarak, Kastamonu’ya ve Cide’ye yapılacak hizmetlerin tamamlanması için Cideli adayına sahip çıkmaya davet ediyorum. Cide’ye yapılacak hizmetler için Murat Demir’in tekrar milletvekili olması gerekiyor. Biz Cide sevdalısıyız, Kastamonu sevdalısıyız. 22 Haziran Cuma günü Cide’de miting yapacağız. Cidelilere önemli müjdeler vereceğiz.”

 

Milletvekili Murat Demir ve partili heyet, akşam Tuğtepe Belediye Tesislerinde Cide Muhtarlar Derneği tarafından verilen iftara katılarak Muhtarlarla bir araya geldi.  Ardından ise, Limaniçi Sosyal Tesislerinde AK Parti Cide Gençlik Kollarının düzenlediği etkinlikte, ilçe gençleriyle buluşma programına katıldı.

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
2019 seçimlerinde oyunuz kime?
AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SAADET PARTİSİ
DİĞER...
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu