Milletvekili Murat Demir'den bayram mesajı

AK Parti Kastamonu Milletvekili ve 27. dönem milletvekili adayı Murat Demir, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Bu haber 2018-06-15 03:47:36 eklenmiş ve 1630 kez görüntülenmiştir.

Kıymet TAYLAN

www.cide.gen.tr - AK Parti Kastamonu Milletvekili ve 27. dönem milletvekili adayı Murat Demir, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. 

 

Mesajında birlik ve beraberlik vurgusu yapan Demir, şu sözleri kullandı: "Toplumsal yaşamda, paylaşma ve dayanışmaya vesile olan, İslam dinimizin maneviyatını yansıtan, on bir ayın sultanı mübarek Ramazan ayına erişmenin mutluluğu içerisindeyiz. Bizi rahmet ve mağfiret müjdecisi Ramazan ayına kavuşturan Allah’a sonsuz hamd ve senalar olsun. 

Mübarek Ramazan ayı; birlik ve beraberliğin önemini, farklılıklara saygı duymanın erdemini, imkânı olanın olmayanla bölüştüğü, lokmanın sevincini bizlere yeniden hatırlatmak için en güzel vesilelerden biridir.  

Özellikle bayramlara buruk giren hastalarımızı, yaşlılarımızı, muhtaçları, şehitlerimizin yadigarlarını ve kahraman gazilerimizi unutmayalım, onları bu müstesna günlerde yalnız bırakmayalım, bayram sevincimizi paylaşarak kederde de sevinçte de bir olduğumuzu gösterelim. Bu vesileyle; eşsiz fedakarlıklarını bu vatan, bu millet var oldukça unutmayacağımız aziz şehitlerimize bir kez daha Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükranla selamlıyorum. 

Bu duygu ve düşüncelerle; Ülkemize, Milletimize  ve tüm İslam Alemine huzur, mutluluk ve barış getirmesini temenni ediyor, tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. 

Daha nice mutlu bayramlar temenniyle, selam ve saygılar sunarım."

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
2019 seçimlerinde oyunuz kime?
AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SAADET PARTİSİ
DİĞER...
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu
escort bayan