Cideliler Turizmden değişken bilet fiyatına tepki!

İlçemizde hizmet veren otobüs firmalarından Cideliler Turizm tarafından, bayram dolayısıyla değişen bilet fiyatları için diğer firmalara tepki gösterildi.
Bu haber 2018-09-08 13:18:21 eklenmiş ve 6101 kez görüntülenmiştir.

www.cide.gen.tr - İlçemizde hizmet veren otobüs firmalarından Cideliler Turizm tarafından, bayram dolayısıyla değişen bilet fiyatları için diğer firmalara tepki gösterildi.

 

Cideliler Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demir tarafından yapılan açıklamada, “Bayram yoğunluğu için diğer hizmet veren otobüs firmaları tarafından bilet zammının, bayram sonrası geri çekilmesinin fırsatçılık olduğu” belirtildi.

 

“Bunun adı fırsatçılıktır”

 

Mustafa Demir: “Cideliler Turizm olarak seyahat kampanyamız devam ediyor. Günümüzde petrol fiyatlarının yükselmesini hiçe sayan firmamız, halkımıza kaliteli seyahati uygun şekilde sağlamaya devam ediyor. Cideliler Turizm, bayram yoğunluğunu fırsat bilip bilet fiyatlarını yükselten bölgenin diğer firmaları gibi fırsatçılık yapmayarak aynı çizgisinde devam etmektedir. Ama bugün baktığımızda diğer hizmet veren firmalar bayram dolayısıyla artırdıkları bilet fiyatlarını geri çekmekteler. Yapılan bu fırsatçılığın takdirini değerli ilçe sakinlerine bırakıyoruz” dedi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
2019 seçimlerinde oyunuz kime?
AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SAADET PARTİSİ
DİĞER...
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu
escort bayan