Mustafa Demir suskunluğunu bozdu!

Cide Belediye Başkanlığı için adaylığı konuşulan Mustafa Demir, süreçle ilgili ilerleyen günlerle geniş çaplı açıklama yapacağını açıkladı.
Bu haber 2018-09-08 15:56:06 eklenmiş ve 4935 kez görüntülenmiştir.

www.cide.gen.tr - Cide Belediye Başkanlığı için adaylığı konuşulan Mustafa Demir, süreçle ilgili ilerleyen günlerle geniş çaplı açıklama yapacağını açıkladı.

 

Kısa süre önce Cide’nin siyasi kulislerinde dolaşan iddiayı Cide.gen.tr olarak dile getirdiğimiz Mustafa Demir’in, AK Parti kadrolarından önümüzdeki yerel seçimlerde Cide Belediye Başkanlığına aday olabileceğini takipçilerimize duyurmuştuk.

 

Haberimiz sonrası sessizliğini koruyan Mustafa Demir tarafından açıklama yapıldı. Mustafa Demir; “Konu hakkında yakın zaman içinde geniş yönlü bir açıklama yapılarak kamuoyunun bilgilendirileceğini” açıkladı.

 

Mustafa Demir yaptığı kısa açıklamasında şu sözleri kaydetti: “Cide kamuoyundan Cide Belediye Başkanlığına aday olmam için talep ve destek olduğu doğrudur. Adaylık konusu için özellikle ailem ile görüşerek, ilerleyen günlerde net bir açıklama yapıp kamuoyunu bilgilendireceğim. Taraflı-tarafsız Cide Belediye Başkanı adayı olmam için taleplerini belirterek destek olacağını belirten tüm herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

26. Dönem AK Parti Kastamonu Milletvekili Murat Demir’in abisi olan Mustafa Demir, Cideliler Turizm Yönetim Kurulu Başkanlığının yanı sıra dünyaca ünlü Güven Kepçe firmasının Yönetim Kurulu Üyeliğini sürdürüyor.

 

Mustafa Demir aile şirketi vasıtasıyla özellikle Cide ilçemize büyük yatırım ve yardımlarda bulunmuştu. Mustafa Demir’in Cide Belediye Başkanlığı adaylığı için isminin geçmesi ilçe halkı tarafından heyecanla karşılandı.

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
2019 seçimlerinde oyunuz kime?
AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SAADET PARTİSİ
DİĞER...
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu
escort bayan