Murat Demir’den açıklama!

AK Parti 26. Dönem Kastamonu Milletvekili Murat Demir, 2019 Yerel Seçimleri öncesi önemli açıklamalarda bulundu.
Bu haber 2018-09-15 16:35:12 eklenmiş ve 3979 kez görüntülenmiştir.

Mehmet Salman

www.cide.gen.tr - AK Parti 26. Dönem Kastamonu Milletvekili Murat Demir, 2019 Yerel Seçimleri öncesi önemli açıklamalarda bulundu. 

Akıllarda dolaşan bir çok soruya açıklık getiren Demir, net yanıtlarda bulundu.

 

“Görevimi onurumla yaptım”


Yaptığı açıklamasında 3 yıl süren vekillik sürecine değinen Murat Demir, “Görevimi onur ve şerefimle yapmaya çalıştım” dedi.  

Murat Demir: “Tüm zaman ve mesaimi, AK Parti davasına adamış biri olarak, bu süreçte sadece Partime Genel Başkanımız Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın prensipleri ve davasına, Adalet ve Kalkınma Partimize layık olamaya çalışan âcizane Murat Demir'im. Liderimizi asla mahcup etmeyecek 26. Dönem Kastamonu Milletvekili onurla şerefle 3 yıla yakın bir zaman görevimi yaptığıma inanıyorum. 24 Haziran seçimlerinde yine Kastamonu'da 3. sıra adayı olarak görev yapmaktan onur duyduğum, partimizle seçimlere girdim. Her şerde bir hayır olduğuna inanan biri olarak yoğun çalışmalarımız sonucu seçilemedik. Şahsım adına hiç üzüntülü değilim, sadece her zaman inandığım, AK Parti’nin 3.0 yapamayışı bizleri üzmüştür. Biz her ne kadar seçilememiş olsak da bu memlekete hizmete devam edeceğiz” sözlerine yer verdi.

 

“Aday değilim, dava için her hizmete varım”


Hakkında merak edilen tüm soru işaretlerini samimi olarak açıklayan Murat Demir, “Tuzla ve Kastamonu Belediyesine aday olabileceği söylentilerinin gerçeği yansıtmadığını” belirtti.

Demir: “Son zamanlarda özellikle İstanbul Tuzla, ve Kastamonu Merkez, Belediye Başkan Aday Adaylığımız oldukça konuşulmaktadır. Öncelikle bizleri bu makamlara layık gören herkese teşekkür ediyorum. Şu iyi bilinmeli ki şuan gerek İstanbul Tuzla gerekse Kastamonu'da Belediye başkanlarımız var ve görevlerini icra ediyorlar. Şu da net bir şekilde bilinmeli ki, Murat Demir 26. Dönem Milletvekilidir. Murat Demir olarak hiç bir İl ve İlçeye Aday Adayı olmayacağımı belirtmek isterim.

Sadece partimin şahsıma bir görev vermesi durumunda partimiz ve Sayın Cumhurbaşkanımızın talimat ve emirlerini yerine getireceğimi herkesin bilmesini isterim. Eğer bir talimat geldiğinde ise asla, Sayın Cumhurbaşkanımızı mahcup etmeyeceğimizi, Adalet ve Kalkınma Partisine layık görevimi yapacağından kimsenin şüphesi olmasın. Bizler görev adamıyız, görevin küçük veya büyüklüğünü asla yadırgamayız. Biz gerekirse mahalle başkanlığı dahil her görevi değerli kılar verilen görevi sorumluluğu çerçevesinde kutsal olarak kabul ederiz. Her hangi bir görev verilmese de bu dava var olduğu sürece hizmet etmekten geri durmayız. Bu günümüze hamd ediyoruz, şükrediyoruz. Mevlam neylerse güzel eyler.”

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Mobil
Mustafa KUTUCU 2018-09-15 22:02:36
Sizi her daim iyilikle anacağız başarılarınız daim olsun desteğimiz devam edecek saygılar sunuyorum
Toplam 1 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
2019 seçimlerinde oyunuz kime?
AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SAADET PARTİSİ
DİĞER...
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu
escort bayan