Sevilen başkan güven tazeledi!

Cide Soğuksu ve Çevre Köyleri Derneği, 11. Olağan Kongresini gerçekleştirdi. Tek listeyle gidilen seçimde mevcut başkan Tuncay Şenol tekrar göreve layık görüldü.
Bu haber 2018-09-23 23:04:58 eklenmiş ve 2483 kez görüntülenmiştir.


Mehmet Salman

www.cide.gen.tr - Cide Soğuksu ve Çevre Köyleri Derneği, 11. Olağan Kongresini gerçekleştirdi. Tek listeyle gidilen seçimde mevcut başkan Tuncay Şenol tekrar göreve layık görüldü.

 

Derneğin Üsküdar Çengelköy’de bulunan merkezinde gerçekleşen 11. Olağan Kongresi, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.  Tuzla Kas-Der Şube Başkanı Hasan Elbuz’un divan başkanlığında yönetilen genel kurulda, genel sekreter Haluk Aday tarafından derneğin bütçesi okundu.

 

Tek liste ile gidilen kongrede konuşma yapan mevcut başkan Tuncay Şenol, katılımcılara seslendi.  Konuşmasına katılımcılara hoş geldiniz deyip teşekkür ederek başlayan Şenol, Soğuksu ve Çevre Köyleri Derneğinin yaptığı çalışmalarını anlattı. Kendi görev süresince yönetimiyle birlikte yaptığı başarılı çalışmaları bir bir sıralayan sevilen başkan, katılımcılar ve dernek üyeleri tarafından uzun süre alkışlandı.

 

26. Dönem AK Parti Kastamonu Milletvekili Murat Demir, Kas-Der Genel Başkanı Remzi Şen, Cide Federasyon Başkanı Mehmet Yılmaz ve derneğin eski başkanlarından Hamdi Şenol tarafından yapılan konuşmalarda, derneğin yaptığı başarılı çalışmalar için başkan Tuncay Şenol ve yönetimine teşekkür edildi.

 

Gerçekleşen 11. Olağan Kongreye;

 26. Dönem AK Parti Kastamonu Milletvekili Murat Demir,  Kas-Der Genel Başkanı Remzi Şen, Üsküdar AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Hayri Konuk, Soğuksu Derneği eski Başkanlarından Hamdi Şenol, İstanbul Valiliği STK’lar Mütevelli Heyet Başkanı, Adnan Menderes Vakfı ve Kastamonu Konfederasyonu (KASKON) Başkan Yardımcısı Kemal Turgut, Tuzla Kas-Der Şube Başkanı Hasan Elbuz, Üsküdar Kas-Der Başkanı Hasan Kuruoğlu, Cide Federasyon Başkanı Mehmet Yılmaz,  Hanönü Dernekler Federasyonu Başkan Yardımcısı Cengiz Yılmaz, Yalçınköy Dernek Başkanı Ali Konuk, DÖMODER Başkanı Ali Rıza Yıldırım, Uğurlu Köyü Dernek Başkanı Şaban Ok, Çataloluk Köyü Dernek Başkanı İbrahim Sargın, Kas-Der Genel Başkan Yardımcısı ve 15 Temmuz Gazisi Orçun Şekercioğlu, Çamaltı Köyü eski Dernek Başkanı İshak Yılmaz, Pehlivanlı Köyü Dernek Başkanı Mustafa Yiğit, Pınarbaşı Dernekler Federasyonu Başkanı Yılmaz Dağcı, İşadamı İshak Aslan, Araç Çavuş Tavşanlı Derneği Başkanı Kamil Katmer ile bazı STK üyeleri ve Soğuksu Derneği üyeleri katılım sağladı.

 

Tek liste ile gidilen 11. Olağan Kongrede, mevcut başkan Tuncay Şenol tekrar başkanlığa seçildi. Başkan Tuncay Şenol, çalışmalarında her daim yanında olan yönetimdeki üyelere destekleri için plaket verdi.

 

Kongre sonunda Muharrem ayına girdiğimiz için katılımcılara aşure dağıtıldı.

 

 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Cide Haber haberleri
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Öz Hızar İnşaat Cide
Anket
2019 seçimlerinde oyunuz kime?
AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SAADET PARTİSİ
DİĞER...
Kastamonu Cide Şehir Portalı - Haber İş, Yaşam ve Eğlence
Cide Köyleri
Cide Köyleri
Cide Web Siteleri
Cide EĞİTİM
Kastamonu